Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lehet hamarabb...

Miért nem lehet hamarabb próbálkozni?

Figyelt kérdés
1 éve szeretnék terhes lenni, de nagyon rendszertelen volt a menzeszem vagyis már 10 hónapja nem volt meg csak norcoluttal!!!!!!!!!! Március elején kiderült, hogy cistám van, és ezzel meg is műtöttek 18-án. A Prof. azt monda, hogy csak 3 hónap múlva próbálkozzunk, de én ezt nem értem miért kell annyit várni. Miközben hallottam olyanokat is aki már azonnal terhes lett.
2011. márc. 26. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az orvos által javasolt lábadozási idő!Nyilvánvaló,hogy aki babát akar annak ez nagyon sok idő.Én bár nem ciszta miatt voltam műtve,hanem missed ab-om volt sajnos, ugyan ebben a cipőben járok,mert nekem is 3 hónapot mondott az orvos.Én nem várok annyit!Nekem a hormonjaimtól kezdve minden rendbe jött,így nem látom értelmét még 1,5 hónapot várni.Szerintem ha úgy érzed egy 1,5 hónap múlva,hogy minden oké,nekiállhattok próbálkozni!

Évi

2011. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mondta,hogy a szervezeted teljesen rendben legyen a baba fogadására és nehogy gyenge legyen még,ami vetéléssel járhat. Ha már 1 évet kibírtatok szerintem várjatok. Elviselhetőbb,mint egy baba elvesztése.
2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.


Értem,hogy ez már nem sok, de olyan nehéz várni.

2011. márc. 27. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Mi is 1 évig próbálkoztunk bár mi a második babával,de nem jött össze. A fiunk 21 hónapos. Most pihentetjük a témát januártól,de most újra vágyik rá nagyon a szívem. Más okokból nem indulhat újra határozatlan ideig a babaproject.

Neked "csak" 3 hónap. Nyugodj meg,kibírjátok és drukkolok nektek!

2011. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Elsővel nem értek egyet, ne haragudj. Ő ha nem akarja kivárni a három hónapot ne bíztasson mást arra, hogy ő sem, felelőtlenség! Nyilván a PROF. ha úgy ítélte volna meg, hogy két hónap is elég, akkor annyit mondott volna. Én a missed ab. utáni 3. hétben vagyok, nekem is 3 hónapot mondtak, de mivel lesz még egy műtétem, így csak valamikor ősszel tudunk megint próbálkozni, és bármilyen nehéz, de elfogadom ha ezt kell tenni. Ha nem áll készen a szervezeted, akkor elvetélsz. Mi a jobb? Most várni még egy kis időt, vagy teherbe esel, örülsz, majd ha esetleg elmegy a baba újra várnod kell, de akkor lelki roncs vagy. Persze vannak példák akiknek sikerült és egészséges a kisbabájuk, de én nem kockáztatnék, tudom már milyen a másik oldala...

Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!

2011. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de megyek majd vissza 6 hetes kontrolra és akkor megint meg kérdezem. Szerintem ez lesz a legjobb. Ha esetleg akkor is azt mondja, hogy 3 hónap akkor kivárom.
2011. márc. 30. 13:06
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem azt is kérdezd meg, hogy miért kell annyit várni, amennyit. :-)

Én azt tapasztaltam, hogy néha a dokik is csak hasraütésre mondanak egy számot, amit szerintük a beteg hallani akar. Nem mindig van orvosi indoka a várakoztatásnak sajnos.

2011. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves 3.válaszoló(11:09)!

Az első vagyok!Én azt mondtam,ha úgy érzi!!!!!Nem felelőtlenségből írtam!Bocsi!

Egyébbként ln MANCA68-al értek egyet!A dokim csak hasraütés szerűen mondta a három hónapot.Én nem vagyok lelkironcs,és teljesen kész vagyok egy babára.A hormonjaim is rendben vannak.A vetélésem vitamin hiány miatt volt,6 hetes voltam.Mióta kijöttem a kórházból rengeteg vitamint,folsavat szedek és cickafarfű és palástfű teát iszom.Azt hiszem az én döntésem,mikor érzem késznek magam.Sokaknak sikerült,pont ezen az oldalon kérdeztem olyanoktól akik vagy ilyen,vagy nagyobb terhesség megszakításon voltak túl elhalás miatt!

Évi

2011. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!