Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja szültem. Lehet,...

3 hónapja szültem. Lehet, hogy megint terhes vagyok? Mikor teszteljek? Kimutatja a teszt egyátalán?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem, szoptatok. Vérzésem még nem volt, a férjemmel már egy ideje együtt vagyunk, mindenféle okok miatt, amit most nem részleteznék, "vigyázós" módszerrel védekezünk. Néhány napja azonban terhességi tüneteim vannak. Honnan tudhatom, hogy megint baba van a dologban? Kimutatja a teszt egyátalán reálisan az ennyi idős terhességet 3 hóval szülés után? Egyátalán mikor teszteljek, hiszen fogalmam sincs mikor volt peteérésem /persze ha volt egyátalán..../ Valami változást kellenne észleljek?

Köszi


2009. febr. 24. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez így tényleg nem egyszerű!Mivel szülés óta nem jött meg nem hiszem,hogy így terhes lehetsz.Lehet,hogy nemsokára megjön az első vérzésed nem lehet ,hogy azt érzed?Milyen tüneteid vannak?
2009. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hányás, szédülés, enyhe méh-szurkáló érzés, főleg szoptatáskor, kevesebb tejcsi, fájó mellbimbók. Ráadásul apa minden vágya máris egy kistesó, úgyhogy nem bíznék a módszereiben...

:-)

2009. febr. 24. 11:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, mert a tej attól is csökkenhet, hogy mindjárt megjön...
2009. febr. 24. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, baba. Ha ennyi tüneted van már, akkor az vagy hányós vírus, vagy baba. A teszt persze, hogy kimutatja. Reálisan.
2009. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm annak aki leminősítette a válaszom!Ezek tényleg terhességre utaló jelek.1 próbát megér vegyél 1 tesztet és ha negatív akkor keresd fel az orvosod elmondod a tüneteid és ultrahangon egyből kiderül a igazság!
2009. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tesztelj.

Én szülés után 2 évig nem menstruáltam,addig mi is vigyázós módszerrel védekeztünk. Ne, lettem terhes, majd azért ird meg mi lett az eredmény

2009. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek 10 hónapos korkülönbséggel testvérpárt, akiknek az anyukája azt hitte, a szoptatás miatt nem jön meg, aztán egyszer csak egyre gyanúsabban terhesnek érezte magát és az is volt. A tesztnek ki kell mutatnia, ha valóban az vagy. Reggeli első vizelettel használd a tesztet, akkor a legbiztosabb.
2009. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlót kérdeztem aztán kidobta a te kérdésed amit elolvasván gondoltam írok neked hogy mi lett az eredmény.Most hasonló cipőben járok csak annyi különbséggel hogy nekem most a fiam 5 hós.Bejött a gyanúd vagy nem.És ha igen akkor hogyan alakult az életed tovább?Bocsi nem turkálni akarok a magánéletedben csak nagyon érdekelne mert én nem tudom mit tévő legyek ha valóban terhes vagyok.

2010. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem lettem terhes. És azóta sem, csak a fiam 16 hónapos korában jött meg, vagyis 2 hónapja. Nem tudom mi lehetett az az érzés, lehet csak a szülés utáni regenerálódás:)

Majd írd meg, mi lett az eredmény!!

2010. ápr. 21. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Halvány,de van második csík.Ki is írtam a terhesség rovatban hogy:szerintetek ez a tesz pozitív vagy negatív?És ott mindenki pozitívat mond.Majd jövőhéten csinálok mégegyet és kiderül 100%-ra.Köszi hogy válaszoltál!
2010. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!