Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensesz elött egy nappal...

Mensesz elött egy nappal negatív a tesztem, lehet még pozitiv?

Figyelt kérdés
Ma kéne (nem)megjönnie ma vagyok a 28-ik ciklusnapomon.Clostit szedek meg tüszörepit kaptam a 14-ik napomon,ugyhogy a 15-ik nap körül repedhetett meg.Köszi
2011. márc. 22. 14:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 4-edik honapom.Mi a gyogyszer neve amit most kaptál?
2011. márc. 31. 17:29
 12/21 A kérdező kommentje:
És miota probálkoztok?
2011. márc. 31. 17:29
 13/21 anonim ***** válasza:

Norcolut a gyógyszer neve. Holnap elfogy, és gondolom hétvégén megjön, így jövőhéten mehetek a újra a SOTE-ra.

2 éve próbálkozunk. Neked volt már átjárhatósági vizsgálatod? Én kérdezetem, de azt mondta 3-4 sikertelen kezelés után lesz.

2011. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem volt laparoszkopiám egy év probálkozás után,igaz kicsit füllentettem hogy lassan 2éve probálkozunk.Jo az a mütét mert sok minden kiderül hogy minden oké e.Félsz a műtéttől?Ha gondolod elmesélem hogy volt az enyém.
2011. ápr. 6. 14:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Még nem gondoltam a műtétre, mert olyan távoli. De gondolom ha közeledni fog, akkor félni fogok. Megköszönöm, ha elmeséled. Neked mennyi kezelés lesz még? És mi jön utána? Inszem.?
2011. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Még két honapig gyogyszeres kezelés és utánna igen,inszem lesz.A mütéttől ne félj,arra gondolj hogy ezt a leendő kisbabád miatt csinálod és hát érte bármit megtennénk.Én félős vagyok nagyon de ettől egy cseppet sem féltem.Egy-két centis heged lesz a köldököd alatt,altatni fognak.Másnap meg haza is mehetsz.Kicsit húzodik majd a seb de nem vészes,szoval télleg ne félj!Ezzel a mütéttel sok mindent látnak pl hogy átjárhato vagy e ..nincs e összenövés stb..ha kiderül hogy nincs semmi akkor jo lehet csinálni más vizsgálatokat,de az is jo ha kiderül hogy mi a baj,mert legalább megtudják gyogyítani.Nekem a szövettanbol kiderült hogy vékony a méhnyálkahártyám és arra kaptam a duphastont,a második honapba meg is fogant de sajnos meghalt a 12-ik héten.Sok sikert!Majd irjál hogy mi van veled!Szia!
2011. ápr. 6. 15:46
 17/21 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Ok, nem fogok félni, csak már ott tartanánk. Szóval 6 gyógyszeres kezelés, és csak utána jöhet inszem? Akkor nekem még 4 van hátra. Borzasztó! Ha legalább ez 4 ciklust jelentene, de mindig van valami egyéb gond. Majd írok, hogy mi van velem, te is írj! Jó, hogy így levelezünk!
2011. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
És milyen gond van mindíg?Nálam is van,egyszer ciszta egyszer gomba egyszer vakbélgyanu...de ez mind azota miota probálkozunk,elötte soha semmi bajom nem volt.
2011. ápr. 7. 14:27
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is azóta vannak gondok, mióta próbálkozunk. Többször volt ciszta, most meg hogy nem jön meg. Akkor ott van, a nyár meg a december, ekkor az orvosok nem igen rendelnek. Amúgy te is a SOTE-ra jársz?
2011. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én vidéken egy kisvárosban lakom.
2011. ápr. 8. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!