Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez rossz vagy jó jel? 4 napja...

Ez rossz vagy jó jel? 4 napja volt a beültetésem. A mai nap hullámokban elkezdett szurkálni a hasam, mint menszi előtt, csak erősebben. Volt, hogy egy pillanatig tartott, de volt, hogy vagy 20 percig.

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy ez rosszat jelent.

Bár a menszesz még nagyon távol van.Jövőhét csütörtökön kellene tesztelnem.

Esetleg a beágyazódás jele lehet.

Teljesen elbizonytalanodtam.

Érzett még valaki így?


2009. febr. 23. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, ha még nincs a menszinek ideje, akkor szerintem nagyon jó, amikor én voltam babás, akkor nekem is nagyon erős mensis görcseim voltak és nagyon fájt a hasam, gondolj bele, hogy neked most ágyazódnak be és többen vannak, meglékelik az ereidet, a méhfaladat, és ez fájhat, nyugi, pihi, pozitív gndolatok, amúgy meg a dokid simán felhívnám!
2009. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, bárcsak igazad lenne!

Köszönöm, hogy írtál és, hogy ilyen jót.:)

2009. febr. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!