Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, rendszeresen...

5 napja késik, rendszeresen tapasztalok görcsöket kis időkre. Tanácstalan vagyok: ciszta vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Már több hónapja próbálkozunk a párommal,az első "menzeszkésés"-nél az orvos cisztát talált.Azóta minden hónapban tapasztalok mellfeszülést,késik is a menstruációm.Most sincs ez másként,5 napja késik-rendszeresen tapasztalok görcsöket kis időkre,de még nem jött meg.Ha tapasztaltatok hasonlót, kérlek írjatok!
2008. febr. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudom, de csinálj tesztet, 5napos késénél már ki kell mutassa reggeli veizeletből, ha negatív se ciszta, se baba, akkor majd megjön, de azért írtam ezt neked, mert a terhességi tesztek cisztánl is "hamis pozitív" eredményt okoznak.

És bármi is a teszt eredménye, kérlek menj dokihoz.

2008. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha kb. 8 napig nem jön meg tesztelj esti vizelettel és ha az pozitív akkor tuti a terhesség.

Én ugyanebben a cipőben jártam, fájdogált a hasam és mindig csak azt hittem hogy ez azért van mert meg fog jöni. Aztán teltek múltak a napok és 8 nap után este csináltam egy tesztet ami pozitiv lett. Majd következő este megint egyet. Mindkettő pozitiv lett. Elmentem dokihoz és kiderült baba is van meg ciszta is. A babát nehezen vette észre mert a ciszta nagyobb volt mint a magzat. A ciszta azóta felszívódott.

Üdv: 16 hetes kismama

2008. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy különleges és ritka ciszta az amitől pozitív lesz a terhességi teszt.Egy "átlagos" ciszta,ami a legtöbb nőnél előfordul nem termel hcg-t,ezért nem lesz tőle poz a teszt.
2008. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csati az előttem közvetlen szólóhoz,utána néztem dokinál,terhesteszt gyártónál,hogy vajon mutat-e terhességet a teszt,ha "csak" cystád van,de mindannyian egyértelműen nemet mondtak.A cysta nem termel HCG-t,ezért nem is lehet poz.a teszt.Ezt konkrétan a Gabriel terhesteszt egyik tudora mondta.Én azután kérdezősködtem,miután a méhen kívüli babómat először cystának nézték,aztán rájöttek,hogy cystának nem dobog a szíve.Sztem is várj még 2-3 napot,azután tesztelj.Ha pozitív,annál nagyobb lesz az öröm,és nem kell olyan sokat várni arra,hogy UH-val is megnézzenek,mintha már első napon teszteltél volna.Egészséges cystamentes babavárást.Egy öreg róka
2008. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!