Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha: szedem a...

Lehetek terhes ha: szedem a diane fogamzasgatlot 1 honapja es egyutt voltam a baratomal mensi utan 4 nappal, de nem vedekeztunk?

Figyelt kérdés
Aztan bevettem a postinort (72 oras surgosegi fogamzasgatlot) aztán rá 1 nappal ujra egyut voltunk de elszakadt a gumi de nem élvezett el de az a "második menet" volt már.a diane-t folytatom szedni!
2009. febr. 22. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Valaki durván lepontozta a hasznos válaszokat :) Gratulálok...
2009. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hanyadik naptol érezhetek terheség előjeleket?? mert nem tudom de vagy be beszélem magamnak......vagy a tableták melékhatása??
2009. febr. 22. 21:53
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legtisztább, ha szolnál az orvosodnak, vagy egy másik orvosnak, ha ebben a jelenlegiben már nem bízol. Az meg fogja neked pontosan mondani, hogy mire mennyi az esélyed, mert ez itt így már nagyon zavaros. Nem tudom hány éves lehetsz, de szerintem mielőtt ilyen helyzetekbe kerülsz kicsit olvass és érdeklődj utána a dolgoknak. A bajt könnyebb megelőzni, mint később orvosolni. És ez nem játék, mivel itt emberi életekről, köztük a sajátodról is szó van. Nem az a baj, hogy létesítesz szexuális kapcsolatot, hanem az, hogy mindezt úgy teszed, hogy nem vagy tisztában a dolgokkal.

Érdeklődj és olvass utána.

2009. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nah 100% nem vagyok terhes. kősz a válaszokat
2009. febr. 25. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!