Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mutatta ki a teszt hogy...

Kinek mutatta ki a teszt hogy pozítív kimaradt menses utáni napon nem első pisiből?

Figyelt kérdés
Ha esetleg negatív jött ki akkor pár nap múlva ismétlésből pozítív lett?
2011. márc. 18. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt mensi napján negatív, második nap reggel negatív, este negatív, harmadik nap reggel halvány pozitív, ötödik nap reggel erős pozitív.
2011. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha ma tesztelek akkor lehet negatív lesz ha babás vagyok akkor is? akkor érdemes párnap múlva megcsinálni újra?
2011. márc. 18. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem félidőben fogantál, tehát a ciklus félideje körül hanem később akkor lehet még ma negatív lesz, és csak pár nap múlva lesz pozitív.
2011. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen a görbém nekem sajna nem sokat mond csak azt hogy előző hónapokban max 36,5 volt ilyenkor

2011. márc. 18. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem te terhes vagy. tesztelj egyet gyorsan és írdd meg.

szorítok neked.


2 kisfiú anyuja

2011. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igencsak biztató a görbéd!Csinálj egy tesztet!!!!
2011. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elszaladok veszek egy x-epilt azt ajánlották és megcsinálom :) abban kettő van állítólag
2011. márc. 18. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj!


Írd meg mi lett már nagyon kíváncsi vagyok,mert minden nap beléd "botlok"

2011. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
negatív lett az x-epil
2011. márc. 18. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!