Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3-4naponta biztos hogy...

Ha 3-4naponta biztos hogy együtt vagyunk, akkor van szükség bármiféle tesztelésre, figyelésre? Pcos is vagyok.

Figyelt kérdés

átlagban 3naponta vagyunk együtt,(van h 1-2-de 4naponta szinte 100%)

akkor szerintetek van szükség ovutesztre,hőmérőzésre vagy akármire?

a helyzet az, hogy pcos vagyok,decemberben menstruáltam utoljára.elvileg májustól szedek majd metformint.van már egy babám,10hónapos, neki szeretnénk tesót.ő is spontán fogant meg gyógyszer elhagyása után 6hónappal.de lehet hogy ő csodával határos módon összejött,de a teso nem fog ilyen könnyen.2012márciusig van időm ugymond teherbe esni,hogy ne minimálbéres gyedem legyen...ha addig nem sikerül,akkor vissza kell mennem dolgozni,s ki tudja utána mi lenne...

májustól szedek majd metformint,remélem az segiteni fog még.

köszönöm hogy elolvastad!

mi a véleményetek?


2011. márc. 17. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen esetben egy-két ciklusig nem vinném túlzásba. A nyákot azért figyelném,de ennyi. Aztán mivel "idő szűkében" vagy már mást is bevethetsz. Nekem a hőmérőzés nagyon sok mindenre rávilágított,bár abból mindig utólag tudom meg mikor volt pé-m, mert az én ciklusaim is változó ezért már rásegítek ovuteszttel,de én több évi sikertelenség után tartok itt. Sok sikert a babához.
2011. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mérlegelném, hogy mit veszíthetek? Mit veszíthetek, ha hőmérőzök, vagy ovutesztelek? Semmit, viszont információkat kapok? Mit veszíthetek, ha nem csinálok semmit? Hát főleg időt. Te tudod mennyire érsz rá.
2011. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírásod pont rám is illik, és hidd el, amikor nem agyaltam ezeken, akkor jött össze azonnal. Szerintem hagyd ezeket a fityfenéket, szedd a metformint és diétázz, és önfeledten próbálj meg hancúrozni a pároddal. Akkor hama kopogtat a gólya. Míg akartuk, erőből, másfél évig nem jött össze.
2011. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!