Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom van peteérés...

Mellfájdalom van peteérés körül is? Mellfájdalom terhességnél milyen hamar jelentkezik?

Figyelt kérdés
Nekem eddig soha nem fájt a mellem mezesz előtt se meg semmikor, de most nagyon fáj és elvileg csak félidőben vagy. Vagy lehet, hogy már babám van?
2011. márc. 16. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem már beágyazódás előtt annyira feszült és fájt, hogy sírtam. Azt hittem, daganatom van. Kiderült, hogy a baba dolgozott előre :D
2011. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó lenne, ha nálam is ez lenne! :) Anyunak ma mondtam, hogy fáj a mellem, erre felcsillant a szeme, hogy újra nagymama lesz. Annyira jó lenne... Csak félek a csalódástól, hogy mégse...
2011. márc. 16. 17:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked akkor az együttlét után mennyivel kezdett fájni a melled? Csak a melled fájt vagy más jelek is voltak?
2011. márc. 16. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Minél magasabb a hő, amiért a progreszteron hormon a felelős annál jobban fáj a mell! Azért fáj sokaknak nagyon a mellük a terhesség legelején mert akkor nagyon dolgozik ez a hormon a baba megtartásáért! Mert azért felelős.

De attól hogy fáj, még nem biztos, hogy baba van, hanem az a biztos hogy volt ovuláció, mert ezáltal dolgozik a progreszteron hormon egészen a mensi megjöveteléig, ha meg nem jön meg akkor folyamatosan dolgozik a baba megtartásáért. Van amikor elég magas szinten áll a hő, ilyenkor fáj nagyon a mell, ha nem túl magasan van a hő, attól még meglehetett az ovu, csak éppen nem olyan aktív a progreszteron.

2011. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már együttlét után pár nappal elkezdtek bedurranni a melleim, mondtam a férjemnek, hogy ezt buktuk, mert ilyen korán még nem lehet, biztos beképzelem... még nem ágyazódott be, de a derekam fájt, és néha éreztem enyhe görcsöket... majd beágyazódott, és onnantól olyan volt, mintha meg akart volna jönni. Persze nem jött, mert a baba miatt volt minden tünet :D
2011. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem fájt tegnap a derekam, és akkor kezdett fájni a mellem is. Hányingerem van 2-3 napja és szédülök is néha. Remélem baba lesz...


A másik válaszolónak: Akkor peteérés körül is fájhat a mell? Erre is érdemes figyelni, ha mégsincs baj? Én hőmérőzni nem szeretnék, mert nem akarok annyira rágörcsölni.

2011. márc. 16. 17:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy mérjek hőt reggel? De azt muszáj szájban mérni?
2011. márc. 16. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hüvelyben szoktam mérni a hőmet. Szerintem attól hogy hőt mérsz, nem jelenti azt, hogy rágörcsölsz. Legalább tudod figyelni, hogy állsz. Szerintem ez nem görcsölés.

Amúgy meg szerintem természetes, hogy a nő már rágörcsöl, ha sokáig nem jön a baba. Én is kezdek már bedilizni így másfél év után 27 évesen. :(

2011. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én a vőlegényemmel, amikor voltam nagyon akartam babut.... Most is akarok, a mostani párommal, de nem szeretném, hogy azt lássa, hogy mennyire figyelek. Szerinte magától jöjjön és ne úgy, hogy mérem a hőm, csodateákat iszok stb. Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk... Majd elválik, hogy mi lesz. De a mellem az nagyon fáj... :(
2011. márc. 17. 07:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt menis napján kezdett csak fájni.
2011. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!