Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mensi előtt pecsételt...

Aki mensi előtt pecsételt kicsit mindig, annak hogy alakult ez amikor terhes lett?

Figyelt kérdés
Akkor is pecsételtetek, vagy akkor semmi nem volt egyáltalán???
2011. márc. 16. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mensi előtt napokig pecsételtem.

A terhesség elején egy kis rózsaszínes-barnás folyásom volt a 4. és az 5. héten. A doki Duphastont írt fel, attól elmúlt. A 7. hét végén abba is hagytam a szedését.

2011. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen jellegű volt a folyásotok állagra, aki terhes lett? Nyúlós? És mennyi?
2011. márc. 16. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mensi előtt mindig napokat barnáztam. Mikor sikerült a baba jóval a mensi előtt volt egy kis barna csepp, gondolom ez volt a beágyazódás, aztán semmi. Majd az 5. hét közepén volt még egy kis barna folyásom de arra kaptam duphastont.
2011. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 4-5 napokat barnáztam mensi előtt. A múlt héten nem jött meg és egyáltalán nem pecsételtem. Szerencsére azóta sem. Ma vagyok 4+5 hetes. :)))


Bocsi, hogy belekérdezek: kedves válaszolók, amikor az orvos felírta a gyógyszert a 4-5. héten, akkor megnézett UH-val? Én 5+0 megyek és nem tudom látni fog-e már valami?

2011. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok újra. Mivel még épp hogy csak pozitív lett a tesztem, nem nézett meg a doki, mert nem látott volna még semmit. Én mondtam neki, hogy inkább csak egy hét múlva nézzen meg (5-6 hetesen), mert nem akartam feleslegesen aggódni.
2011. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2011. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
holnapra nem várnám, de már érzem hogy meg fog jönni, mire felébredek. :(((
2011. márc. 16. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen petezsák látszódott szikhólyaggal, 6 hetesen már dobogott a szivük :)
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg, de már jobban barnázok és kicsit csökkent a hőm, de még 2 tizeddel alaphő felett vagyok.

14 napja volt ovum. Nem ma kellett volna megjönnie?

2011. márc. 17. 07:19
 10/11 A kérdező kommentje:
na most már vérzek. :(
2011. márc. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!