Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensi, múlt hónapban...

Késik a mensi, múlt hónapban másfel hetet késett. Feb 2-án kellett volna megjönnie, még semmi, ma (feb 5-en) reggeli teszt negatív, egy hete nagyon erősen görcsölt az alhasam. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
par napja mintha megjön érzesem van, kétszer reggel emelygés és igazán fura érzés. Ma du alhas jobb oldalán szúró érzést éreztem mindaddig mig hazaérve melóbol vizszintbe nem feküdtem, mellette erős derékfájást érzek. Mellfeszülést nem érzek. Igaz kicsit duzzadtabb de szokott ilyen lenni menzi elott. Nem érzem érzékenyebbnek sem. Sokszor vagyok fáradékony, nincs kedvem dolgozni menni pedig nálam ritkán van. Párom gyanakszik h babás lennék bár megszakitásos modszerrel voltunk együtt. Igaz váratlanul jönne a babo de mind ketten örülnénk neki... (ciklusom mindig pontatlan volt gyogyi előtt, apr óta nem szedem, azóta beállt 20-a környékére múlt hónap volt az első mikor késett. )
2008. febr. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem még korán tesztelsz. Nekem 8 nap késés után mutatta csak ki hogy pozitív. Legalább 10-12 nap a beágyazódás. Nekem az együttlét és a pozitiv eredmény között eltelt 21 nap. Egyénenként változó.

Üdv: 16 hetes kismami

2008. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a mesni előtt 3 nappal kimutatta.gabrielt használtam!a reggeli émelygésed gyanus és a deréjfájásod is:D hát nem tudom!várj még 2 npapot lehet alacsony a hcg szinted! de az is lehet hogy csak az idegeskedés okozza a görcsöket!nem lehet tudni!ha gyanakszol és a panaszaid megmaradnak de piroska sehol akkor irány a doki!

2008. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az esedékes menis eőtt kimutatta a teszt (egy olcsó teszt volt ráadásul), hogy babás vagyok. Szerintem lehetsz terhes, de az is lehet, hogy a mensi okozza ezeket a tüneteket,hihetetlen, hogy néha miket csinál az ember lányával :-) Ha pár nap múlva se jön meg, tesztelj újra!
2008. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet baba persze,bár a hányinger egy ici-picit még korai.A fáradtság is lehet a front,ami most nagyon erős.Nekem is volt olyan hogy 3 ill.5 napot késett,de megjött.Figyeld magad,mert ha nem jön meg,és a teszted még egy hét után is nega,akkor menj orvoshoz,nehogy nagyobb bajság legyen.Egy öreg róka
2008. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!