Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés óta minden nap...

A peteérés óta minden nap fáj, szúrkál a hasam, krémes folyásom van, húzódik a gerincem, reggel, este hányingerem van, szédülök, sokat pisilek. Van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim Január 9-én volt és 11 napot késett.

Peteérésem Január 20-án volt előtte lévő nap Január 19-én pozitív lett az ovu tesztem.

PÉ-óta minden nap érzem, hogy fáj ill. szúrkál a hasam, krémes folyásom van, és húzódik a gerincem...

Minden reggel és néha este is hányingerem van, szédülök, sokat járok pisilni.

A kávét nem bírom meginni,viszont a cigivel nincsen problémám.

Szerintetek sikerült a baba?

Nagyon vágyok már egy babucira!!!


2008. febr. 5. 08:31
 1/7 hanga86 ***** válasza:
100%
Hát lehet,h babás vagy:)a következő mensid kimaradása után 1 héttel,már tuti h kimutatja a teszt,ha sikerült a bébi!drukkolok!
2008. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, aranyos vagy!
2008. febr. 5. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem is lehet baba a dologban! Kb 10 nap múlva csinálj egy tesztet, hátha + lesz! Ha még nem, ne keseredj el, lehet hogy még nincs elég HCG a szervezetedbe, és azért lett negatív! Drukkolok, sok sikert, kitartást! :))))))
2008. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! nálam hasonló szituk voltak. Peteérés óta nagyon szurkált a hasam, érzékenyek voltak a melleim, és a derekam is majd leszakadt, de egy napot sem késett viszont. Tehát én nem vagyok babás. De majd az leszek!:)))))))))))))
2008. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy babás vagy , de a cigit a babád egészsége érdekében hagyd el, vagy ha nem is cigizel, akkor kerüld el a füstöt mesze, mert bajt okoz a babádnak!!
2008. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Azt érzed, hogy lehet baba van a dologban?!!! És még cigizel?!!!!

Hát csak gratulálni tudok ehhez a felelőségteljes hozzáálláshoz!!!!!!!

2008. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek ,csak a párom, és arra a füstre értettem, hogy nem zavar...tényleg nem volt egyértelmű, de nem kell rögtön anyázni!!!
2008. febr. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!