Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után vagyok 1 héttel,...

Inszem után vagyok 1 héttel, és "megnőtt" a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 1 hete pénteken, hogy az első inszememen voltam. Azóta eléggé megnőtt a hasam, olyan mint egy legylább 4 hónapos kismamának. Szerintem ez nem normális, Vagy esetleg más is járt már így valaki? Az aznap vett nadrág sem jó rám!!
2011. márc. 10. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek szerint egy napon volt az inszemünk. :) Én nem érzek ilyesfajta tünetet, talán néha görcsölget a petefészkemnél és csak néha érzek enyhe puffadást...de a hasam nem nőtt meg.
2011. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha babás is vagy, az még nem látszódna a hasidon. Lehet, hogy a hormonok miatt van.
2011. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az még nem látszódna, ezért is zavar, és idegesít, hogy mitől lehet. Szedtem Clostyt előtte, meg bromot azóta is. Lehet, hogy ez miatt van.


Első:

Te mikor fogsz tesztelni? Vagy vissza kell menned vérvételre?

2011. márc. 11. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken kell visszamennem vérvételre, de nem tudom mikor mondják meg az eredményt, ezért lehet hogy pénteken egyben tesztelek is még egyet itthon. Én nem szedek bromot, csak utrogestant meg duphastont. Clostit én is kaptam előtte meg a puregon szurikat illetve tüszőrepesztő szurikat is kaptam. Te fogsz tesztelni? Mennyi tüsződ volt? Szurkolok hogy mindkettőnknek sikeres legyen. Gondolom szintén első volt, igaz?
2011. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy csak most válaszolok!

Igen, nekem is az első volt, de szerintem nem az utolsó sajnos. Minden jel arra vall, hogy 1 hét múlva meg fog jönni. (Fáj a mellem, stb) Nem, nem tesztelek, egészen a nemvártig + 1-2 nap. Nekem nem kell visszamennem, csak telefonálnom, hogy megjött e vagy sem, és mi az otthoni teszt eredménye.

Veled mi újság? Mi volt a pénteken? Tesztelsz?

2011. márc. 14. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Félreértettél szerintem, majd most, 18-án kell mennem vérvételre, és elvileg akkor csinálok tesztet is, bár lehet hogy csütörtökön megpróbálok egyet. Amúgy én is hasonlóképp vagyok mint te. Mármint nem fűzök túl sok reményt, tegnap nekem is elkezdett fájni a mellem, sőt kicsit görcsöltem is, bár ez mára elmúlt. Te nem kaptál utrogestant és duphastont?
2011. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg félreértettem.

Én nem kaptam semmit, csak a bromot kell szednem, "amíg terhes nem leszek" Ezt a doki mondta így. Én a SOTE-ra járok. És te?

Egyébként már nem nagy a hasam, olyan, mint volt...

Nálatok mi a gond? Nálunk apa-gondok vannak.

2011. márc. 14. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk velem van gond, PCOS és pajzsmirigygondok. Bár szerintem most egész jó lett az eredményem. Mi a Róbert Károlyba járunk. Mi három tüszővel indultunk neki. Ti?
2011. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekünk 2 volt, mindkettő a bal oldalon.
2011. márc. 15. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ne add fel, nekünk sikerült úgy néz ki!!! :) Szurkolok Nektek is!
2011. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!