Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, ha egy...

Mi lehet az oka, ha egy hónapja késik és teszt szerint nem vagyok babás, viszont lehet, hogy csak mostanában lettem terhes?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 30 napos a ciklusom. Megvolt jan 10-16-ig. Februárban nem jött meg mikor kellett volna, és azóta sem.

A táplálkozásom hozzám képest átlagos, napi 2 étkezés, nagyon régóta így van. Stressz, izgalmak nem voltak mostanában.

Volt egy ilyen nyáron is, akkor sem volt baba, egyébként nem jellemző a késés. 2 nagyon esélyes alkalom volt egyébként hogy áldott állapotba kerüljek: febr 23, és márc 2. Ez tuti. Ma csináltam egy tesztet (kék csík) és nagyon negatív.

Mostanában éhesebb vagyok, és többet kell pisilnem. Ennyi. Egybkén semmi extra.

Én nemtudom mi lehet most, ha baba lenne nagy lenne az öröm, bár nem mostanra lett tervezve.

Kérlek írjatok valamit, aki tud segíteni! Előre is köszönöm!


2011. márc. 8. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg továbbra sem egy hét múlva tesztelj újra, ha az negatív, akkor menj el a nőgyógyászhoz, mert akkor valószínűleg más lehet a baj.
2011. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondoltam. Arról esetleg valami tipp, hogy mi lehet a más baj?
2011. márc. 8. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonprobléma esetleg talán ciszta, de nem érdemes vizsgálat nélkül találgatni.
2011. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász szerint valószínű PCOS-om van. 8-(
2011. márc. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!