Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van, ha a nemvárt napján...

Mi van, ha a nemvárt napján feljebb megy a hő? Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
36,8-ról feljebb ment 36,9-re.Ma vagyok a 28. napomon, kb. február 16-án volt ovum.A megjön érzésem viszont megvan és a fejem is fájdogál, mint mensi előtt szokott.De jó is lenne már egy pozitív teszt!!!
2011. márc. 7. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, már kimutatja. A magasabb hő nagyon jó jel.
2011. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2011. márc. 7. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez biztató ha felmegy vagy fent marad a hő, ha leesik akkor valószínű, hogy jön a mensi. Szerintem holnap reggel nyugodtan tesztelhetsz!
2011. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos, csak a hónap közepétől kezdtem el ismét mérni a dokim parancsára, de azt hiszem, sikerült elcsípnem az ovut. Együtt is voltunk azon a héten a párommal.
2011. márc. 7. 11:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Félek egy kicsit a teszteléstől, eddig mindig megjött, amikor tesztet vettem. Talán várok még 1-2 napot. Csak attól félek ,hogy ugyanúgy érzem magam, mint mensi előtt szokott lenni. Remélem, ez a megjön érzés normális.
2011. márc. 7. 12:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Február 8-án volt utoljára mensi és kb. 23-án, azaz 16. napon volt ovum.
2011. márc. 7. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtam tesztelj, jó jel ha feljebb megy a hő. Én amikor a kisfiammal terhes lettem, ugyan azt éreztem mint mensi előtt. megjön érzés, pattanások, csokievés, és nem jött meg:)

Drukkolok nagyon!!!

2011. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én pont ugyanekkor voltam együtt a párommal viszont nekem 35-40 napos ciklusaim vannak, de ma 3 csepnnyi barna folyásom volt. Lehet h akkor volt nekem is peteérésem?! és ma meg beágyazódás?! mert menszi bizti h nem jön még, hisz ma vagyok a 27. napomon. Holnap meg a szülinapom van és a 20at töltöm:)
2011. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne a teszt. Kb. a 9. dpo-n vagy. Egy 25-ös teszt nem mutatná ki, ha baba van a dologban.
2011. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Mára így alakult a hőm. szerintem ebből mensi lesz :(

2011. márc. 8. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!