Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan, hogy irrigáló készülék,...

Olyan, hogy irrigáló készülék, létezik?

Figyelt kérdés

Meg rendeltem a Szabó Gyuribácsi féle babaváró csomagot. És az egyik teával irrigálni is kell, de nem tudom, hogy oldjam ezt meg. Én még nem is hallottam ilyesmiröl. Azt tudom már, hogy hüvej öblitést kell vele csinálni, de hogyan?

(3 éve próbálkozunk, tul vagyunk 1 lombikon, gondoltam meg próbálom még ezt a teát, hátha segit. Ártani meg biztosan nem fog.)

Előre is köszi ha valaki tud segiteni!


2011. márc. 6. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én annó DM-ben vettem.Nem tudom,hogy mennyi volt de biztosan lehet még kapni.Egy műanyag palack hosszú csőszerű "kupakkal.A női higiéniás részlegen kell lennia az intim mosakodóknál.

Mielőbbi sikereket kívánok neked!

2011. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy sgitettetek!
2011. márc. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!