Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés és a beágyazódás...

A peteérés és a beágyazódás mindenkinél "tünetekkel" jár?

Figyelt kérdés

én nem igen vettem észre soha peteérésnél a tojcsis nyákot v bő folyást,akkor lehet h nekem nincs is peteérésem?(fogok venni ovutesztet,mert már kiváncsi vagyok)ill akinek sikerült a beágyazódás is mindenképp jár rózsaszín folyással v hasfájással vagy akármivel?

kiváncsi vagyok a taasztalatotokra


2011. márc. 5. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A nők többségénél a peteérés ill. ovuláció semmilyen tünettel nem jár. A beágyazódásnál kisebb vérzés előfordulhat (mely közel esik a "rendes" vérzés időpontjához, ezért sokan össze is szokták keverni vele, és ezért a terhességi kor megállapításába is "belekavarhat").
2011. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg terhes nem lettem,nem is hallottam ilyesmikről. Csak ugye ezen az oldalon íróknak problémája van a teherbeeséssel,így mindent figyelnek.

Amikor terhes lettem,az elmaradt menses után 3 nappal csinált pozitív teszt mutatta,semmi egyéb. Najó,a még gyakori pisilés,de akkor nem is sejtettem,h ez is "tünet".

2011. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ovu fájdalmam szokott lenni, ilyenkor fáj valamelyik petefészkem (olyan szurkáló érzés, 1-2 nap). A beágyazódást nem éreztem meg, és nekem beágyazódásos vérzésem sem volt. Amikor terhes lettem, az volt az egyetlen furcsaság eleinte, hogy vér ízét éreztem a számban, mint mikor valakinek vérzik az ínye, többször is ellenőriztem, nem vérzett.
2011. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!