Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív a tesztem? Kinek mi a...

Pozitív a tesztem? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet mert már 2 napja rosszul érzem reggelente magam. One step teszt halványan de pozitív eredményt mutatott. Viszont még a nem várt előtt 6 nappal. Lehetséges hogy ennyivel korábban már jelzi? Mikor ismételjem meg hogy erősebb legyen a pozitív?
2011. márc. 5. 10:24
 1/3 Grófházy ***** válasza:

minden lehetséges. :)

Barátnőmnek is a nemvárt előtt már 5 nappal halovány pozitív volt a tesztje,majd a nemvárt napján nem tudott reggel tesztelni,csak délután,de az rögtön vörös lett

Akarod tudni miért??

2 baba több HCG-t termel :D

azóta már meg is születtel a kicsikék

2011. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pozitiv fals teszt nincs. Tehát babád lesz. Gratulálok. Remélem örülsz neki.

Negativ fals lehet, ha túl korán tesztelsz, de a mai tesztek nagyon érzékenyek, pár napos terhességet is kimutatnak.

2 nap múlva már tuti erős lesz a jel.

2011. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szeretnék babát. Az első hozzászólónak csak annyit hogy azért ikreket nem szeretnék:) De ha ketten jönnek akkor jöjjenek:)
2011. márc. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!