Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előfordulhat hogy hamarabb...

Az előfordulhat hogy hamarabb érzem a terhesség tüneteit mint hogy azt a teszt kimutassa?

Figyelt kérdés

Ma reggel ahogy felkeltem émelygés és hányinger jött rám, valamint nagyobbodtak a cicik. Mielőtt meg nem jön a mellem akkor is szokott duzzadni de még csak a jövőhéten kellene megjönnie.

Lehetséges hogy terhes vagyok vagy csak hamarabb fog megjönni? Tesztet csináltam de semmi, bár az volt ráírva kimaradás első napján végezzem el.


2011. márc. 3. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az lehetseges,hogy jobban figyelsz a valtozasokra es igy jobban figyelembe veszed a valtozasokat is.En a nemvart napjan negativat teszteltem.Ra 3napra halvany pozit...es ra 4napra erosen viritott a 2csik.En a nemvart napjatol voltam biztos benne ,hogy terhes vagyok.Ha eleg jol odafigyelsz magadra a jelek eszrevehetoek.Sok sikert kivanok hozza.
2011. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krisztivan ***** válasza:
Igen,sokkal hamarabb megérezheted ha ismered magad.Én az első babámat egy héttel a mensi elött már éreztem.Hétvégén fogant és a következő hétvégén nekem már hányingereim voltak,ami elötte sose.Tudtam hogy megvan a picúr.Sajnos őt elvesztettem,de azóta már van egy hat hós fiam.Két csikot kívánok.
2011. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor reménykedhetek a 2 csíkban:) Kb mikor mutatja ki a teszt leghamarabb?
2011. márc. 3. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján tesztelnék megint. Ha ilyen tüneteid vannak már most, akkor már biztos ki fogja mutatni!
2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem abszolúte nem volt tünetem egészen eddig.Keddre nem vártam,vasárnap esti pisiből x-epillel már pozitívat teszteltem.Egy megérzés jött rám,ezért.Szóval pár nappal előbb is próbálkozhatsz ha nagyon türelmetlen vagy,de ha akarod ki is várhatod.A tünetek nálam ma jelentkeztek,főképp émelygéssel öklendezéssel fáradsággal ami az egész napomra kihat.Drukkolok:)
2011. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eléggé türelmetlen vagyok szeretnék babát:). De legalább tudom hogy az hogy most negatív lett még van esélyem a pozitívra.
2011. márc. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!