Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tud elszakadni a gumi?

Hogy tud elszakadni a gumi?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, nem kötözködésből írom, de nem tudom elképzelni, hogy hogyan szakad el a gumi. Selejtes? Vagy miért? 32 éves vagyok, de még egy gumi sem szakadt el eddig. Pedig aktív szexuális életet élek. :)
2011. márc. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszú a szerszám de kicsi a gumi...
2011. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de nekünk elszakadt egyszer és csak 17 voltam, szóval nem voltunk nagy lepedőakrobaták, biztos bénáztunk, vagy száraz voltam, vagy feszült nem tudom, de kiszakadt, szerencsére nem lett baj...23L
2011. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétféle lehetőség van a kiszakadásra.

Ha túl száraz a hüvely, vagy olyan nagy lendülettel folyik a dolog, hogy nem bírja. Egyébként olyanról is hallottam (nem is egyszer) hogy egyszerűen "bentmaradt" a gumi, mert lecsúszott, talán ugyanezen okok miatt. Azzal kevésbé mernek "dicsekedni", csak így barátnők egymás közt dumálnak róla.

2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a szerszám méretétől függ, akkor mekkora az a nagy, hogy kicsi rá az átlagos gumi? :) Mert a páromnak sem kicsi, és mégsem volt még ilyen gond. Sőt, az előző kapcsolataimban sem.
2011. márc. 2. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezek a válaszok már hihetőbbnek tűnnek :)
2011. márc. 2. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy, de már nekünk is elszakadt 2-3 alkalommal.... Mindig sürgősségi tabit vettem be. Meguntam és elkezdtem fogigátlót szedni. Pedig nem akartam hormont...De akkor már inkább a napi kis dózis, mint a lórúgás...

Amúgy nem gagyik voltak, Durex és Lifestyle... Lehet mi voltunk bénák.

2011. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a mérete, azaz a hossza. Ha nem ér le a gumi a tövéig, akkor feszülni fog, és a vékonyabb fajták azt nem bírják. Ultra thin típusokkal jártunk így gyakran.
2011. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha túl régi

ha napfénynek volt kitéve hoszabb időn keresztül

ha esetleg vmi enyhén felsérti (pl: köröm)

2011. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!