Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegy milyen időben csinálok...

Mindegy milyen időben csinálok terhességi tesztet, ha már 1 hónapos is lehetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy muszály reggel az első vizelettel, ill. a menstruáció utáni első napon?
2009. febr. 17. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

bocs, de ez a menstruáció utáni első nap nem értelmezhető, ha terhes vagy. reggeli vizelet az jobban mutatja, de mivel már nincs ciklus minden nap egyformán jó, ahogy telik az idő egyre több hcg hormon termelődik a szervezetben, szóval elvileg bármely nap mutatja.

A reggeliből ha nem sikerül megcsinálni, akkor ne igyál és ne pisilj 3-4 órán át és utána csináldd a tesztet, így elég erős a koncentráció, és már mutathat valamit, de tényleg a reggeli a legjobb, mert éjjel választódik ki a legtöbb hormon.

2009. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Menstruációt azért írtam, mert azóta kétszer jött meg, elsőnek késéssel, de mindkettő csak 2-3 napos volt. Olvasgattam itt, és megijedtem, mert azt hittem ha megjön nincs gond. De hetek óta egyre jobban és egyre gyakrabban feszül a mellem(eddig csak mensi előtt 2-3 nappal jött elő). Fogamzásgátlót szedek (1-másfél hónapja volt egy kis baki), nem most fogok menstruálni, hisz "félidőnél" járok a levéllel, de majd megőrülök úgy fáj a mellem.
2009. febr. 17. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor tesztelj, de szerintem ha folyamatosan szeded nem lesz gond, a melledd meg lehet, hogy pont a gyogyitól fáj, de nem tudom, mert az alacsony hormontartalmú gyógyszereknél egy bakiból is lehet baj, a lényeg: teszt
2009. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!