Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra (nem) várom a...

Vasárnapra (nem) várom a mensit és már most mindjárt megjön érzésem van, ez normális?

Figyelt kérdés
Hőm jó, 37-37,1 és akkor voltunk együtt, mikor az ovulációs teszt pozitív volt és másnap. Lehetséges, hogy már esetleg a bébi miatt érzem, vagy lehet, hogy rövidebb lesz a ciklusom. :( Tesztelni még nem szeretnék, ez még csak a 8. dpo-m. Csak kíváncsi vagyok. :)
2009. febr. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem babát jelentett. Logikus a magyarázat, ugyanúgy vérbőség van, azt érzed. Én azt hittem meg fog jönni, el is sírattam a hónapot, aztán a harmadik nap után teszteltem +-t. (mert amúgy kb. fél nap ilyen érzés után meg szokott jönni)

28 hetes:)

2009. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem és sokimnenkinek jóval előtte egy héttel fáj a hasa. vizet tart vissza a szervezet, azért érzed a méhedben és akörül a mindjárt megjön érzést. amúgy ha nem szokott előtte fájni, csak akko vedd jelzésnek.
2009. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a bíztatást, nagyon jó lenne!

Anno a fiamnál is így volt, de ennyire hamar nem éreztem. A ciklusom pontosan 32 napos szokott lenni és a pé szerint sem kéne még megjönnie. Fehér folyás kezdődött ma, remélem ez is a babát igazolja.

2009. febr. 16. 19:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nagyon boldog babavárást és babázást!

Másodiknak: eddig ilyen hamar nem éreztem, de a nagyonakarás produkálhat bármilyen ünetet előre. Egy hét múlva mindenképp többet tudok majd,. addig is a tapasztalatokat várom. :)

2009. febr. 16. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1-2 héttel korábban is szoktam érezni. Nálam nem babás tünet.
2009. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!