Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori a menstruáció terheség...

Gyakori a menstruáció terheség alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Menstruáció nincs is, esetleg valami vérezgetés, ami hasonlít rá.

Elég ritka az is.

2011. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Előfordul a terhesség első pár hónapjában valami vérzésszerű dolog,de az nem a menstruáció.De ezt is kezelni kell.

De ha valaki terhes annak nem fog megjönni..

Utána kéne olvasni,hogy voltaképpen mi az a menstruáció..

2011. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Így van. Egy csomó kérdés van ezzel kapcsolatban. A vérzés terhesség alatt nem normális. De lassan úgy látom, elterjed itt az a tévhit, hogy ez is terhességi gyanújel.
2011. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
van menstruáció terhesség alatt. nővéremnek, amikor megállapították, hogy terhes már 7 hetes volt, miközben 5 hete még menstruált és normálisan, semmit nem vett észre
2011. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés az volt, hogy gyakori-e. Nem az.
2011. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
egy ismerősömnek a lánya a 4.hónapig végig vérzett.kevesebb volt ugyan,de vérzett.a szédülésekről jött rá h baba lehet.
2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nekem megjöt rendesen csak a mostani mintha kevesebb lenne meg késett mert pár hónapja voltam utoljára együt barátomal és sokan monták a hülyeségeket hogy lehet hogy terhes vagyok és eléggé öszezavarodtam de én nem látok magamon semi oylan jelet hogy terhes lennék ..meg mindig védekeztünk szóval reméle esély sincs rá
2011. febr. 24. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennyi hónaposan már a legolcsóbb terhességi teszt is 100% bizonyossággal megmondja.

500 Ft?

2011. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet is 2x de negativ let mindegyik
2011. febr. 25. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ha megjött, ráadásul még a teszt is negatív, akkor biztosan nem vagy terhes. Hogy mennyire gyakori, én nem tudom, de szerintem nem ez a jellemző, főleg nem negatív teszt mellett...
2011. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!