Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Duphastontól sikerült...

A Duphastontól sikerült teherbeesnem? Baj ha annak a segítségével?

Figyelt kérdés
Másfél év probálkozás után teherbeestem a második duphastonos honapban.Sajnos a 12.héten meghalt a Baba:(Most 3 honapja ujbol probálkozunk,most magándokim van.Clostit szedek meg tüszörepit kapok.Szeretném ha felirná a duphastont de nem akarja.Azt mondta hogy a 18-ik ciklusnapomon 9.5mm a méhnyálkahártyám és nem kell.Szerintetek a duphaston segitségével estem teherbe tavaly?Köszi
2011. febr. 24. 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Voltam a cikusom elején hormonvizsgálaton,minden rendben.Meg már volt laparoszkopiám,a páromat is kivizsgálták.Létszi segitsetek!Köszi
2011. febr. 24. 09:12
 2/8 anonim ***** válasza:

A duphastonban progeszteron van, valakinek nem termel elég progit a szervezete, ezzel lehet pótolni. Inszem, lombik után is szokták szedetni.

Sajnálom a babát. Akkor szedted végig a 12. hétig? Mert addig szedni kell, ha sikerül a baba, akkoról szabad csak szépen lassan leépíteni.

2011. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.igen szedtem a 12.hétig.

Akkor mit tegyek?Erőltessem a dokinál a duphastont?Mert nem akarja felirni.Tudom ő az orvos ő tudja,csak másfél év után hirtelen teherbeestem pont amikor a duphastont szedtem...a mostani magándokim meg a védőnőm is azt mondja hogy nem a duphastontol.Nem jo talán a cikus második felében már elkezdeni szedni?(valami ilyesmit mondott a védőnőm)köszi

2011. febr. 24. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
jo a méhnyálkahártya vastagságod szerintem nem kell duphaston.ebbe már szépen bele tud tapadni,bár nem értem az elözö terhességed miért szakadt meg?pedig duphastont is szedtél, nagyon sajnálom,talán valami más baj lehetett.szia
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat.Sajnos mi sem tudjuk hogy miért halt meg szegénykém:(nagyon nehéz feldolgozni...
2011. febr. 24. 12:18
 6/8 A kérdező kommentje:
folytatom..megnyugodtam hogy jo a méhnyálkahártyám,a doki is ezt mondta.Csak nem értem...akkor nem is a duphaston sgitett hogy terhes maradjak?csak ugy sikerült hirtelen másfél év után,ezért gondoltam hogy talán kéne szednem.És ha a ciklus második felében szedi az akinek nem volna muszály az baj?Köszi
2011. febr. 24. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom az elveszített babát :( Nekem is volt egy tavaly, azóta sem sikerül teherbe esnem. A duphaston csak segít a megtapadásban, nem felelős a megtermékenyülésért. Arra van, hogy ha megtermékenyült a petesejt, jól be tudjon ágyazódni és kapaszkodjon a kicsinyed. Remélem mielőbb sikerül teherbe esned!
2011. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm!Sajnálom én is a kisbabádat:(ha megkérdezhetem hány hetes volt?mi volt a baj?Tudom hogy mire valo a duphaston sokat olvastam utánna.és miota probálkoztok ujra?
2011. febr. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!