Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Ma van a 22....

Miért van ez? Ma van a 22. napom a ciklusaim 29-30 naposak. Tegnap erősen szúrt a jobb oldalam ma pedig reggeltől mindjárt megjön érzédem van.

Figyelt kérdés
És krémes fehér folyásom van. Elméletileg peteérést jelez,de ahhoz nincs már késő? Ja és tegnap este fáztam valószínű hőemelkedésem volt. Most kivételesen ebben a hónapban nem vettem ovu tesztet.
2009. febr. 14. 10:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*érzésem* bocsi
2009. febr. 14. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,de a hőm már előtte is magasabban volt (37fok).Ha a 14.-15.napon van PÉ-d akkor lehet beágyazódás is sztem,bár akkor a méhed is szurkált volna,nemcsak 1 oldalom.
2009. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az előző hozzászólónak van igaza, de simán lehet egy késői peteérés is. A hő változás is utalhat erre, de tényleg lehet beágyazódás is, ha teheted még bújj össze a pároddal azzal el nem rontasz semmit!
2009. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma romantikus estét terveztem, ártok vele ha megiszunk egy-egy pohár bort?
2009. febr. 14. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, én négy-ötöt is megittam (bánatomban, mert azt hittem nem sikerült), meggyóntam a dokinak, az meg kiröhögött, az első két hétben ugyanis csak "utazik" a petezsák benned. Szóval nyugodtan.
2009. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!