Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztem 2-án és 3-án volt...

Grófházy kérdése:

Ovu tesztem 2-án és 3-án volt pozitív.1. -én,2. -án és 4-én voltunk együtt. Pár napja nagyon érzékenyek a mellbimóim, és ma olyan "megjön " érzésem volt, de 15-re NEM várom. Lehet valaki a dologban?

Figyelt kérdés

Októberben sajna volt egy vetélésem.

Azóta megint szedem az Elevitet,és heti 2 E vitamint.


2009. febr. 13. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok hanem kérdezek, de miért heti 2 E vitamint szedsz? Nem szabad minden nap? Mert én minden nap szedem, túl lehet adagolni?
2009. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem szabad minden nap!!!!mert zsírban oldódó vitamin amit a szervezet nem használ fel minden nap teljesen.Felhalmozódás esetén látáskárosodást okozhat neked is és esetleges terhességben a picinek is.

AZ orvosom mondta,szerintem tégy te is így

2009. febr. 13. 19:45
 3/8 A kérdező kommentje:

én elevitből napi 1-et szedek,E vitaminból pedig a párom is szed heti 2x1-et.

Az orvosom tanácsolta.Rá 1 hónapra babás is lettem,csak sajnos elvetéltem.

2009. febr. 13. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj,de jó hogy szóltál! Akkor nem szem tovább ilyen iramban. Még szerencse hogy csak 1 hete szedem. Köszönöm!
2009. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SZia.Én is szedtem E-Vitamint napi 500mg a megengedett,én így szedtem és semmi bajom nem lett tőle,pedig több hónapig szedtem.Meg is lett az eredménye,aki ma már 5.5hónapos nagyfiú és teljesen egészségesek vagyunk mind a ketten.Szerintem szedd minden nap,úgy fog vmit érni.Szerintem jókor voltatok együtt.Sok sikert a babaprojekthez.

5.5hós baba anyuja

2009. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"...Az ember napi E-vitamin-szükséglete 6–10 milligramm."

Elég az E vitamin témából.

Mindenki tegyen belátása szerint.

Én a kérdésemre szeretnék csupán véleményeket olvasni

2009. febr. 13. 21:43
 7/8 anonim válasza:
Hát ilyenkor mivan ,az én dokim is napi 2×1-et irt fel nekem.
2009. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na,akkor még azzal fejelném meg a dolgot,hogy nekem az orvosom a 100 mg-osból írt heti 2X1-et!!!!(heti 200 mg)

nem napi 500 mg-ot!Én azt nagyon soknak találom.Ez heti szinten 3500 Mg.Én maximálisan bízom az orvosom szaktudásában(az ország egyik legjobb diagnosztája,külföldre is hívják konzíliumra),úgyhogy én azt teszem amit Ő mond.

Vélemények?

2009. febr. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!