Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem? Kérlek...

Korán teszteltem? Kérlek mondjatok véleményt

Figyelt kérdés
33-40 Naposak a ciklusaim, sajnos nem pontos :S Ma du. (34. napon) csináltam egy x epil tesztet, ami negatív lett. (Gyanús volt, h nem fáj se a cicim se megfog jönni érzés, pedig ilyenkor már szokott. Előtte egy másfél héttel! ) Bízhatok a tesztben és nem vagyok babás?
2011. febr. 19. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És szokatlanul kipattogzott az arcom kb 1 hete (tiszta ragya vagyok :( :))
2011. febr. 19. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem konkrétan ezt a fajta tesztet, de a legtöbb már a legelején kimutatja, ne aggódj :)
2011. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeretnénk kisbabát... ez a 3. hónap próbálkozás
2011. febr. 19. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen korán teszteltél!Az x-epil 25-ös érzékenységű ez később mutatja ki ha baba van..!10 essel próbálj meg inkább tesztelni!
2011. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10-es pl. az Amazonm plus.
2011. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írja az x-epil, hogy 25-ös, de szerintem van 50-es is.

Más teszt nekem egyértelműen pozitív volt, az x-epil meg rettentő halvány. Én nem vennék több olyan tesztet a helyedben.

2011. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!