Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges beágyazódási...

Lehetséges beágyazódási vérzéskor mikor mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Ha a mai rózsaszínes, pecsételő vérzés, esetleg beágyazódási,akkor a holnapi teszt már kimutatja a terhességet?

Amikor a fiammal voltam terhes, a pozitív teszt után pár nappal jelentkezett kis pecsételő vérzés, akkor a dokim azt mondta biztos beágyazódási vérzés.

Valakinek volt már hasonló?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. febr. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a dokid jó nagy butaságot mondott. Pozitív teszt után nem lehetett beágyazódási vérzés, hiszen pont attól lesz pozi a teszt, hogy a beágyazódás UTÁN elkezdni termelni a hcg-t a szervezet! Szóval nem értem miért mond ilyeneket!

Szerintem várj még egy-két napot. Van akinek nagyon kevés hcg-t termel a szervezete!

2011. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem másnap már a 20-as 25-ös teszt is kimutatta mensi előtt 3 nappal.
2011. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem lombikom volt. 5 naposan kaptam vissza. 4 nap múlva volt egy pici vér amikor pisiltem a wc papíron, ekkor tudtam, hogy beágyazódott a pici. De terhességi tesztet egy hét múlva mertem csak csinálni, igaz az intézetben is vérvétel volt. Ott már 48-as értékű volt a hcg-m. 4 nap múlva már 150-es. De beágyazódás után tényleg legalább 3-4 napot kell várni, hogy a vizeletben is kimutatható legyen.
2011. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!