Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki abbahagyta a baba utáni...

Aki abbahagyta a baba utáni görcsös vágyakozást, annak utána sikerült?

Figyelt kérdés
Ugy értem van olyan, aki tényleg nem gondolt rá, meg tudta csinálni, és így sikerült neki?
2009. febr. 13. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Valamilyen orvosi vizsgálatokon voltál már?Miért nem sikerül?
2009. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem ezen múlik!
2009. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt már 2 vetélésem (egy missed ab és egy spontán) most kaptam gyógyszert is, de mégsem sikerült. Orvos szerint minden ok és össze fog jönni. És már azon filóztam, hogy lehet, hogy nagyon szeretném és az a baj???
2009. febr. 13. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! lehet hogy szabályozza a görcsölés a teherbeesést, de szerintem nem olyan nagy mértékben, hogy ha rendben van minden és az együttlétek is megvannak, akkor ne sikerülne a baba! Vagy van valami probléma amit a doki nem vesz, vettészre vagy nem tudom! de csak a görcsölés miatt össze kellene jönnie egy babynek! én szoritok neked! fel a fejjel!

mi is már több mint egy éve próbálkozunk és semmi! én megyek most dokihoz, mert lehet peteérésem sincs!

sok sikert!

2009. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy rejtett félelem, stressz és a görcsös vágy is akadély lehet.

Nálam prolaktin túl termelés van, ezért volt több 5-6 hetes spontán vetélésem és a terhesség mindig úgy jött össze, amikor nem arra figyeltem.

Most karácsony táján is már le voltam nyugodva, meddőségi centrumban voltunk előtte és bíztam a dokiban, sokat pihentünk, az öcsém gyerekeivel játszottam...és januárban nem jött meg.

9 hetes kismama vagyok és Ultrogestan hüvelytablettát kaptam, hogy ne löködjön ki, meg a streszt kellene kerülnöm.

Vizsgáltasd ki magad, és lazíts.

Össze fog jönni. Sok sikert!

2009. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsónak gratulálok a babuhoz. :-))))
2009. febr. 13. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem a teherbeeséssel van baj, hanem annak a kihordásával.A stresszt kerülni !!!Szedsz valami vitamint?Elevit,Gravida, vagy Maltofer Fol?Ezeket már a teherbeesés előtt érdemes elkezdeni szedni, mert segítenek megvastagítani a méhnyálkahártyát ezáltal biztosabb lesz a megtapadás, ha pedig valami genetikai rendellenesség miatt vetélsz el, abban a Folsavat tartalmazó Maltofer tud sokat segíteni.
2009. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szedtem eddig semmit, azaz elkezdtem egyszer a folsavat. Aztán a doki azt mondta, az csak akkor kell, ha már megvan a baba. Most duphastent írt fel, de mivel megjöött már azt sem kell szednem. Ezért gondoltam valami vitaminra. Meg cickafark és palástfű teákat iszom.
2009. febr. 13. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem igenis az a véleményem, hogy nagyon-nagyon sokat számít a hozzáállás, az elengedés. Az első két terhességem könnyen megfogant, de el is vetéltem. A harmadiknál már nagyon türelmetlen voltam. Három - nem egymást követő - alkalommal pont a termékeny napokban voltunk szabin és utaztunk el, utoljára ráadásul még vérvétellel a peteérés is volt ellenőrizve... De semmi. Én sem értettem. Aztán lenyugodtam, olvasgattam, elmentem természetgyógyászhoz, akivel sokat beszélgettünk; belefogtunk házfelújításba, utazást terveztünk, ezért pár hónappal eltoltam a programot. De aztán volt egy csodálatos esténk, amit nem akartam "megszakítani"; úgy gondoltam, hogy ha egy éve nem sikerül, akkor miért pont most sikerülne. És sikerült. Emiatt elhúzódott a felújítás, és le kellett mondanom az utazásról (veszélyeztetett lettem). Sajnos azzal is elvetéltem, de ez már egy másik történet.

Pontos receptem nincsen az elengedésre. Azt hittem korábban, hogy van, de mostmár megint a negyedik próbálkozós hónapnál tartunk, és még semmi. Ami nekem korábban segített: a MOST-ban élni, és ÉLNI. Ezáltal sikerült elengedni.

Sok sikert!

2009. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, de már a harmadik nőgyógyásznál fogom hamarosan megszülni a 3. babámat.Eddig mindhárom orvos azt mondta, hogy a Folsav nagyon fontos már tervezett terhesség előtt 1-2 hónappal, de főleg a terhesség első 3 hónapjában mert ekkor fejlődik ki a baba , valamint az utolsó 3 hónapban pedig azért fontos, mert akkor már fel kell készíteni a szervezeted a szülésre, ami olykor nagy vérveszteséggel is járhat.Továbbá a multivitaminokat tényleg vannak dokik, akik kissé ellenzik,mert sokat hízhatsz tőlük, meg bla, bla, de az első 3 hónapban általában támogatják.Én az első fiammal Elevitet szedtem végig és Maltofer Fol-t is 3400 gramm lett, viszont 30 kg-ot híztam.És???Miután már nem szoptattam le is ment a maradék.A 2. fiammal szintén Elevitet szedtem, de csak a 7. hónapig 3950 gramm lett, én pedig 23 kg-ot híztam.Most Elevittel kezdtem, de csak a 10. héttől(mert ekkor tudtam meg, hogy terhes vagyok)És 3 hónapja átálltam a Gravidára8azóta nem hízom olyan gyorsan)a Maltofer Folt meg a 20 hét óta szedem, mert előtte nem szedtem.

Szerintem a cickafarkfű tea nagyon nem jó ötlet, mert nőgyógyászati panaszok esetén javasolt inni és segít a gyulladásos megbetegedésekben.És ilyenkor még az elején a szervezet számára a terhesség is egy gyulladásos tünet, úgyhogy szerintem kérlek hagyj fel a népi gyógymódokkal, mert lehet, hogy a teák hatására lökődik ki a babád.Nekem az első baba nagyon nehezen jött össze Clostilbegytet kellett szednem hozzá, de akkor már szedtem az Elevitet és a Maltofer Folt is. Továbbá a 2 fiam előtt nekem is volt egy vetélésem 12 hetesen, de akkor nem is szedtem semmit, mert csak úgy becsúszott a baba és mire elkezdtem a vitaminépítést már késő volt.Tudom, hogy most sokan nem értenek egyet velem, mert vannak akik azt mondják, hogy felesleges pénzkidobás, mert ha egészségesen táplálkozol, akkor abban minden benne van.No de könyörgöm?!!Kinek van manapság ideje és pénze ebben a rohanó világban egészségesen táplálkozni???Nem sok embernek.Sokan pedig azt hiszik, hogy ők egészségesen táplálkoznak, pedig dehogy.Az Elevitet és a Gravidát vény nélkül megtudod venni a patikában, a Maltofer Folt pedig írasd fel az orvosoddal.Remélem segítettem.Drukkolok neked.

2009. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!