Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbofajdalom azt jelzi...

A mellbimbofajdalom azt jelzi hogy megvolt a tuszorepedes? Hetfon uh-n 23mm-ea tuszo volt. Matol kezdtem erezni hogy faj a mellem ha hozzaerek de csak a bimbo.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha eddig is fájt a mellbimbód tüszőrepedés után, akkor valószínűleg igen.

Nekem trepedés után az egész mellem fájni szokott mensiig, onnan tudom hogy megvolt.


10+4km

2011. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Az a baj hogy mindig ossze vissza van meg. talán csak egyszer volt igy, de akkor nem tudom hogy volt e peteérésem. Most ugye 100% mert uh-volt.Ma már az egész mellem fáj és nagyon meg van duzzadva.remélem sikerul a baba és nem fog megjonni. Alig birok hozzaerni...
2011. febr. 17. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor megvolt a trepedés! Valószínű azért fájhat a melled :)


Megy a drukk!!!! hogy még sokáig fájjon :)


10+5 km

2011. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már nagyon fáj. Remélem a baba miatt, habár szerintem még korai. Néha megjön érzésem is van, de már annyiszor csalódtam a másfél év alatt hogy nem merek még reménykedni sem.Majd azért jövö 7 vége felé tesztelek.
2011. febr. 20. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi lett!


Drukkolok!

2011. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok! Megirom mindenképp!
2011. febr. 22. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna megjött megint :/
2011. febr. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!