Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy sikertelen ciklus után...

Négy sikertelen ciklus után már aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Figyelem a peteérésemet és van is,együtt is vagyunk azokon a napokon is, mégsem jön a baba. Aggódjak vagy ráérek még?
2011. febr. 15. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz még!
2011. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon ráéesz. ált fél év-9hó alatt jön össze, de 1év is jó még. 1év után aggódj
2011. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 év után aggódj.És ne görcsölj ennyire rá.
2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor még van időm!

Csak olyan sok ismerősöm van akiknek egyből vagy második harmadik próbálkozásra sikerül, ezért paráztam egy kicsit!

2011. febr. 15. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már arra gondoltam, hogy igen van valami baj, hogy nem jön a baba ennyi idő után. És beigazolódott, van baj. Lassan 3 éve sikertelenül próbálkozunk. Az már kiderült, hogy csak lombikkal lehet babánk.

2011. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után ne aggódj. 1 év próbálkozás normális. Szerintem ne figyeld a peteérésed, akkor legyetek együtt, amikor jól esik, így könnyebben összejön!
2011. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16:09-es nagyon sajnálom,hogy baj van nálatok. Hogyan derült ki a probléma? Én voltam nőgyógyásznál előzetes vizsgálaton akkor rendben voltam. Igaz a férjemet még nem vizsgálták. Remélem nem lesz gond.
2011. febr. 15. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve próbálkozunk! Az nem tudom hány sikertelen ciklus!? :))

Lazíts!!

Egyébként az előzetes vizsgálatok semmit sem jelentenek meddőségi ügyben.

De nálad minden rendben van!

2011. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az 51. sikertelen ciklusnál tartok, de még mindig nem aggódok!!!

Még nagyon az elején vagytok, ne izgulj, nem lesz semmi baj!!!

2011. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!