Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a KORAI terhesség...

Melyek a KORAI terhesség tünetei (1 hónapos terhesség estén)?

Figyelt kérdés
De olyanok érdekelnek inkább ,amik nem csak "hagyományosak"!
2011. febr. 14. 19:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
én is csak a megszokott dolgokat tudom mondani 2 gyermek után. Mellfeszülés ami nekem korai volt, és az, hogy egy-két napon keresztül nem ettem szinte semmit, utána 1-2 napig mindent összevissza.. tehát rendszertelen evés. Meg gyakoribb vizelési inger.
2011. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! És a mellbimbó elszíneződése minden esetben jelen van?
2011. febr. 14. 19:26
 3/12 zsigaby ***** válasza:
Előfordulhat: szédülés, hányinger, fejfájás természetesen a havid kihagyása
2011. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Nincs olyan tünet, ami minden esetben jelen van. Valakinek feszül a melle, vkinek nem. Vkinek hányingere van, vinek semmi baja. Fogd már fel végre (így a harmadik feltett kérdésed után), hogy csak úgy tudsz megbizonyosodni arról 10 napos menzesz kimaradás esetén, hogy terhes vagy-e, ha csinálsz egy istenverte TESZTET!!!!!!!!!!!!

Most már komolyan jelentem az összes kérdésed a modiknál.

2011. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

MOST ÍROK ELŐSZÖR

MI VAN VELED???

2011. febr. 14. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az van velem, hogy 3 nap alatt ez az 5. kérdés, amiben kb ugyanaz van, csak mindig más oldalról megközelítve. És már kezd kiakasztani.
2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne váálaszolj rá! Nem kell leordítani azt, aki érdeklődik, és kérdést tesz fel!
2011. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt a legelején mellfeszülésem, csak kb. az 5. héten jött. Viszont hányingerem már nagyon korán volt. Gyomorégés, semmi sem esett jól, de mindig ettem volna valamit. Álmosság. Gyakori pisilés, puffadás.
2011. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek sötétedik be a mellbimbója sem


itt a kérdésem, amiben többen is válaszoltak erre


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 14. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!