Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert olyan biztos mindenki...

Miert olyan biztos mindenki abban hogy az elovaladek is tartalmazhat spermiumot?

Figyelt kérdés
Mert az elovaladek arra van hogy kitisztitsa az utat a spemiumnak, mert a pisi "halalt hoz" a spemiumnak. Vagyis akkor ha a hugycso jaratban van par csepp pisi akkor az megoli a spermiumaot ami az elovaladekban talalhato - mar ha van benne egyaltalan. Na ehhez mit szoltok? Ez logikus? vagy csak en gondolom ugy?
2009. febr. 11. 15:17
 1/5 anonim válasza:
100%

Miért olyan biztos? Szerintem ez az oldal a tapasztalatmegosztáson (is) alapul, szerintem nem egy ember hitte eddig azt, amit Te. Nyilván mindenki okosabb a másiknál, nem éri meg egy doboz óvszert venni, inkább kockástassunk, tévedjünk, és majd 9 hónap múlva nézzünk egy szép nagyot. Úgy gondolom nem egy ember esett már teherbe ilyen módon, talán ezért olyan biztosak benne akik mondják.

A szakértők is ezt állítják:

[link]

2009. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egy párszor volt, hogy csak a megszakításos védekezéshez folyamodtam, azaz konkrétan a partnerem folyamodott ehhez. Én megúsztam, a barátnőm viszont nem. Következmény: abortusz 17 évesen. Lehet, hogy nem mindig tartalmaz az előváladék spermiumokat - de ha megjárod, kihez mégy panaszkodni?! Azt hiszem, ha egy nő testéről, az abortusz lelki, testi követlezményeiről, vagy egy nemkívánt gyerekről van szó, nem a spekulációt kellene alapul venni, hanem védekezni - mert minden elmélet hibásnak bizonyulhat a gyakorlatban.
2009. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnos ez nem így megy.

Az előváladék a heréktől jön, ahol a spermiumok termelődnek, lakoznak, nem pedig csak úgy húgycső termeli, ez nem olyan mint a nők síkosító váladéka.

Na ezért van az előváladékban spermium...

De ha nem hiszed, szerezz egy jó mikroszkópot, és nézd meg.

Tény, nem annyi hemzseg benne, mint a végén lévő ejakulátumban, de bizony, alkalmanként lehet benne elég egy gyerekhez.... Pláne, ha frissen termelődött, virgoncok...

2009. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az egyik baratnom előváladéktól lett terhes, én azért vagyok benne annyira biztos.
2009. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!