Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor terhes voltál a nap...

Amikor terhes voltál a nap melyik szakában émelyegtél, hánytál?

Figyelt kérdés
volt olyan étel,amitől rosszul lettél meg ilyenek?!Puszta kiváncsiság:)
2011. febr. 12. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
én az első három hónapban émelyegtem de csak reggel, amíg nem ettem. Utána kb. 5 hónapos kortól egész terhességem végéig, a fornetti szagától felfordult szó szerint a gyomrom (annyira felkavart, mindig hányinger környékezett, úgyhogy nagy ívben elkerültem az ilyen helyeket) A kávét 12. hétig gond nélkül megittam, utána nem bírtam. Nem is ittam szoptatásom végéig.
2011. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Émelygés szinte egész napos, de estére durvult be és mindig eset hánytam. 15 hétig naponta, mindkét terhességem alatt. A húst nem nagyon bírtam, ill. amikor a 2. babámat vártam, akkor a nagyobb gyerekemnek az üveges bébiételének a szagától rögtön hánytam...
2011. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8ik héttől a 12ik reggel felkeléstől volt hányingerem kb egy órán keresztül!
2011. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Este,mikor lefekszem,ilyen még nem volt. 3.baba
2011. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egész nap émelyegtem,de egyszer sem hánytam.

Változó volt,hogy mikor erősebben mikor gyengébben.

2011. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
december 30.jan.3-ig volt mensim és azóta nem.Pár napja hányingerem van,szinte folyamatosan.olyan rossz.
2011. febr. 12. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Elnézést az offért előre is, de engem nagyon érdekelne, hogy végül milyen nemű lett az első Baba az alábbi válaszolónál:


"Émelygés szinte egész napos, de estére durvult be és mindig eset hánytam. 15 hétig naponta, mindkét terhességem alatt. A húst nem nagyon bírtam, ill. amikor a 2. babámat vártam, akkor a nagyobb gyerekemnek az üveges bébiételének a szagától rögtön hánytam..."


Csak azért érdekel, mert Én is pont így vagyok most, az első Babát várjuk. Sajnos a nemét még nem tudjuk, HÁTHA! ebből lehet picit következtetni. :)))) Bocsi

2011. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit még kiegészítésként, hogy 23 hetes vagyok most, de eddig összesen 3-szor hánytam, azt is este.
2011. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem van már egy 18hónapos kislányom.Én egész terhességem alatt undorodtam a pörkölttől,nem birtam megenni,illetve a tojásos dolgoktól.Az érdekes,hogy viszont a kolbászt,szalonnát gond nélkül megettem és nagyon kivántam a levest:)nem tudták megmondani,hogy kislány lesz,de én legbelül az elejétől fogva tudtam:)
2011. febr. 13. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én menet rend szerint délután fél négykor kezdtem émelyegni, négyre bedurvult , este fél tízkor kezdett enyhülni és tízre múlt el, ez ment az első három hónapban.Fiam lett, nem hánytam talán csak egyszer de a rosszulét megvolt, erős émelygés stb.
2011. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!