Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor az ovulációs teszt 2...

Amikor az ovulációs teszt 2 csíkos, az azt jelenti, hogy kb.2 nap múlva lesz a peteérés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kislányt szeretnénk, és úgy tudom, hogy ha peteérés előtt 1-2 nappal van együttlét, abból inkább kislány lesz. Ez igaz?
2009. febr. 10. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert a lány spermiumok lassabban érnek oda,viszont azért nem lehet kiszámolni ennyire.:)Egyébként ha az ovu teszt pozitív,akkor 24-48 óra múlva lesz a tüszőrepedés,vagyis akkor kerül ki a petesejt a petefészekből és út közben termékenyülhet meg.Nálunk ahogy számoltam úgy volt,hogy csütörtökön délután volt pozitív az ovu teszt,a baba pedig vasárnap reggel fogant.:)

Drukkolok!

2009. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szió! Nem 2 nap múlva, hanem kicsit korábban kb.24-36 óra múlva következhet be az ovu. Én úgy tudom, ha pozitív a teszt( a tesztcsíkod ugyanolyan, vagy erősebb a kontroll csíknál).Nem a peteérés,hanem az ovuláció (a kettő nem ugyanaz!!!)előtt 1-2 nappal nagyobb esély van a lány utódra, de ez nem jelenti azt, hogy biztos, hogy lányod lesz...Drukkolok, hogy így legyen!!
2009. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tehát jól értelmezem, hogy akkor kell 'akciózni' a kislányéert amikor először 2 csíkos a teszt?
2009. febr. 10. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg igen,de azért ez nem tuti módszer.:)Egyébként egy kisfiúnak szerintem ugyanúgy örültök majd,ha mégis úgy sikerül.:)
2009. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!