Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódásos vérzés vagy...

Ez beágyazódásos vérzés vagy hormonzavarom van?

Figyelt kérdés
Január 12-én volt az utsó, jövő hét szerdán kellett volna megjönnie. Ma elkezdtem délután pecsételni, pirosas volt, de mostanra elmúlt. Még annyi hogy félidőben voltunk együtt megszakítással. Van már egy lányom, de vele nem volt beágyazódásos vérzés. Mire gondoljak?
2011. febr. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pfú, nehéz megmondani, hogy mi lehet ez. Lehet beágyazódás is. Gondoljunk erre! :) De tény, hogy nőgyógyászati probléma is lehet mögötte, pld. ciszta. :(
2011. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Mondjuk én most nem annyira szeretném ha baba lenne, persze megtartanám, de azért ha választhatnék, várnék még vele, mert csak 14 hónapos a lányom. De majd a sors eldönti.
2011. febr. 5. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy meg fog jönni, mert görcsölget a derekam. De soha nem jött meg ennyivel előbb, késni szokott inkább.
2011. febr. 5. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem kötöszködni akarok, de mi az hogy jövő hét szerdán kellett volna megjönnie? Ha még jövő, nem lehet múltidő...

Persze ettől függetlenül értem a kérdésed, de akkor is zavart.

Akár lehet beágyazódás jele is, időben pont egyezne. És nem ez lenne az első eset, hogy a megszakítás nem bizonyul hatásos védekezésnek. Emellé, ha most mensis görcseid vannak, végül is az is lehet terhességtől. Bár az is lehet, hogy most valamiért rövidebb lett a ciklusod, és most jön meg. Nemsokára kiderül.

2011. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, nyelvtanilag helytelen volt a mondat, nem is vettem észre, de nem csodálom, hogy zavart, utólag visszaolvasva megdöbbentő, hogy ezt le tudtam írni. :D

De köszönöm a válaszod, majd meglátjuk mi lesz.

Helyesen fogalmazva: jövő hét szerdán kellene megjönnie. :)

2011. febr. 5. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!