Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jött meg a menszim. Ha...

Most jött meg a menszim. Ha darabos, akkor jobban kitisztul a méhem? A nagy darabok utalhatnak arra, hogy elég erős a méhnyálkahártyám és elég vastag lenne a magzat befogadására?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Hiszen egy gyenge, nyálkahártyától mentes vér az lehet attól is, hogy nem volt elég vastag. Azonban ha nagyon darabos és sok benne az alvadt trutyi, az se jó szerintem.
2009. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt darabos a mensim, sőt sok se volt sosem, ehhez képest van 1 kisfiam aki elsőre sikerült, októberben szintén elsőre sikerült, igaz ő elhalt 7 hetesen. 1 hónapot kellett várnunk, következő hónapban megint elsőre sikerült, nemrég teszteltem pozitívat. Szerintem a mensinek semmi köze ehhez. A barátnőmnek mindig darabos, és elég sok a mensije, ehhez képest 1 éve próbálkoznak.
2009. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!