Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat végez el...

Milyen vizsgálatokat végez el a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk babát. Jövő7en el szeretnék menni a nőgyógyászhoz, h +nézze minden rendben van-e nálam. Milyen vizsgálatokat fog csinálni? Vagy egyáltalán mit kell mondanom, ha bemegyek? Csak annyit, h szeretnénk a párommal gyereket és vizsgáljon meg, +, h milyen vitaminokat szedjek? Azt mondjam neki, h a párom dohányzik? Vagy, h működik ez az egész dolog? Erről semmit sem tudok.

Egy 24 éves lány


2009. febr. 7. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Még választ nem tudok adni, de köszönöm, hogy kiírtad a kérdést, mert engem is érdekel! ;)

Remélem jön rá válasz!

2009. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Aranyos volt a "válaszod"! :)

Én is remélem, hogy kapok rá választ, mert nagyon nem tudom, h működik ez a dolog! És jövő7en szeretnék elmenni. Akkor várjuk együtt a válaszokat! :) Szia

2009. febr. 7. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

De aranyosak vagytok. :) Amikor bementem mondtam neki, hogy itt az ideje hogy jöjjön a baba és szeretnék megbizonyosodni róla hogy minden rendben van-e. Akkor kérdezni kezdett, hogy mennyi idős vagyok, a párom mennyi, szedtem-e gyógyszert, hány naposak a ciklusaim, van-e valami panaszom vagy kérdésem. Ezután mondta vetkőzzek le és másszak fel a kínzópadra. (ezt csak én mondom, ő nem ezt mondta) Ekkor ujjal megvizsgált, kérdezte fáj-e valahol, majd ultrahanggal is megkukkantotta a petefészkeimet, méhemet. Az kicsit kellemetlen, de ha lazítasz akkor nem is olyan vészes. Nekem meg is mutatta, hogy mi merre, mekkora a méhem, milyen a petefészkem, majd mondta öltözzek.

Aztán leültünk megint, mondta hogy nem kell vitamin, esetleg folsav, és ha elmarad, hányingerem van reggelente ahhoz képest két hét múlva keressem fel. :)

Azóta se kerstem mondjuk, de azért mert kiderültek dolgok amivel meddőségire kellett menni. :(

2009. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm. (én voltam az első válaszadó). Lehet, hogy jövőhéten én is elmegyek. Vajon egy ilyen UH-os vizsgálat drágább, mint pl. amikor csak rákszűrésre megyek?
2009. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben többet kértek, de manapság a legtöbb rendelőben van uh, ezért szerintem nem.
2009. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Sajnálom, h meddőségire kellett menned :( Már elég fejlett az orvostudomány, remélem tudnak segíteni és minden rendben lesz és hamarosan lesz 1 édes babád :) Ne add fel! Sok sikert!! Köszönöm még1szer a választ!!


Első válaszoló, akkor jövő7en mehetünk mindketten, már tudjuk mi vár ránk :) Sok sikert Nektek a babához!!!!

Sziasztok

2009. febr. 8. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is hasonló cipőben járok! nekünk 8 hónap alatt nem jött össze a babó! ezért nekem is el kell látogatnom doki bácsihoz... Én szárdán megyek majd! már nagyon izgulok hogy mit fog mondani!

Sok sikert nektek! Megirjátok majd hogy ment?

2009. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! +írom majd, h ment. Köszi, sok sikert Nektek is a babához! Remélem mihamarabb összejön és, h minden rendben lesz a dokinál! Szia
2009. febr. 8. 23:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még csak ma jutottam el a dokihoz. Minden rendben van azt mondta, úgyh remélem hamarosan állapotos leszek! Remélem Nektek is minden Oké volt a dokinál! Sok sikert kívánok mindenkinek a babához!!! Sziasztok
2009. febr. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!