Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy most a 20. ik...

Létezik hogy most a 20. ik napon van peteérésem?

Figyelt kérdés

Átlag ciklusom hossza 28-31.

Most kezdek kis fájás érezni a mellembe és a hasamba!

A gabriel ovu tesztem nagyon halványan de ott van a második csík,eddig nem volt!


2011. jan. 31. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor ma van, nekem múlt hónapban a 22. napon volt
2011. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik, bizony!
2011. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Szerintetek mikor akciózunk? :)

2011. jan. 31. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
ma holnap holnapután :) hajráááá :)
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D

Köszönöm!

2011. jan. 31. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 28-30 napos ciklusaim voltak. December 26-ra nem vártam. 23-án voltunk együtt, és most 7 hetes kismama vagyok. Tuti, hogy akkor sikerült. Úgyhogy bizony létezhet! :-)

2011. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet! Nekem a 21.napon volt 31 napos ciklus mellett. Azóta nem volt pé-m :)


8+2 km

2011. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De jó..Gratulálok a két kismamának!

Nagyon boldog baba várást kívánok nektek!

Este elkaptam apát,utána 5perc popsi alá párna+5perc gyertya állás! Még holnap is akciózunk,a bizti kedvéért! Remélem sikerül(t)!!

De most már párnapon belül ki kell derülnie!

Mit gondoltok,mikorra ne várjam így hogy ilyen későn volt pém??

2011. febr. 1. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Hosszabb ciklus esetén a peteérés is kitolódik. Nekem a 21. napon volt ovulációm, amelyik ciklusban terhes lettem.

De azt írod, hogy az ovu teszten csak nagyon halványan van ott a második csík. Peteéréskor viszont legalább olyan erősnek kell lenni a tesztcsíknak, mint a kontrollcsík. Különben nincs peteérés.

25 km

2011. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,a gabriellesen most volt először 2csík,a dmsen pedig,múlthét hétfőn kezdtem el és mind az 5dbon volt 2csík,elhasználtam az 5dbot,és csak utána kezdtem a gabriellest,azon pedig csak tegnap volt először!

A tüneteket pedig csak tegnap kezdtem érezni,múlthéten egyáltalán nem fájt sem a cicim,sem a hasam,általában mikor pém van ezek mindig vannak!

Úgy hogy gőzöm sincs hogy mi volt az 1héttel ezelőtti tesztel! Holnap is csinálok ovus tesztet, mert ma teljesen kiment a fejemből!

2011. febr. 1. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!