Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikumot/ Sumamed...

Antibiotikumot/ Sumamed /szedett-e valaki, úgy hogy nem tudta, terhes-e?

Figyelt kérdés
4 hónapja elvetéltem 12 hetesen, az orvosom 2 hete azt mondta, hogy rendben vagyok újra próbálkozhatunk, mi bele is vágtunk, de egy héttel utána betegek lettünk, az orvos antibiotikumot írt fel / sumamed, amit három napon át kellett szedni,kettesével. Először nem vettem, be, de aztán nem lettem jobban, és elkezdtem szedni. A mensimet a jövő héten várom csütörtökön. Szerintetek, ha terhes vagyok, akkor mi lehet a következménye, járt-e már valaki így?
2011. jan. 30. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el nem lesz semmi baj. Én is szedtem a terhességem elején, hogy mit már nem emlékszem, de tüdőgyulladásom és kezdődő mellhártya-gyulladásom volt. Most pedig itt szuszog a kismanóm mellettem. Ha úgy lenne, hogy babás vagy, akkor azért említsd majd meg a dokidnak, de ne félj!!

(Mellesleg én is 12 hetesen vetéltem el:(Furcsa fintora a sorsnak.)

2011. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem terhesség alatt Sumamedet,nem lett tőle semmi baja a kisfiamnak.
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat, most már egyre jobban remélem, hogy nem jön meg a jövő héten.
2011. jan. 30. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! Én már nem emlékszem milyen antibiotikumot írt föl a doki, amit beszedtem, nem tudtam hogy terhse vagyok, csak 1 hét múlva nem jött meg :) Én beparáztam magam, mert röntgenen is voltam abban az időben, így elmentem genetikára biztos ami biztos.

Ott azt mondta a nő, hogy ennyire korai időben még nem okoz semmi bajt sem a gyógyszer sem a röntgen. Úgyhogy ne félj, és ne várd a nemvártat :) :) Sok sikert!

2011. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem direkt a sumamedet adta a doki mert mondtam neki, hogy olyat írjon fel, ami ha terhes vagyok nem árt, mensi előtt voltam pár nappal.
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm!
2011. jan. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!