Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét elején kellene...

Jövő hét elején kellene megjönnie. Tegnaptól kezdődően a folyásom "elvizesedett". Vizes folyás után semmi esély hogy pozitívat teszteljek?

Figyelt kérdés
Nekem volt már hogy extra krémes folyásom volt mensi előtt , mégis megjött, ezért kérdezem. Úgy érzem, ezzel a folyással ebben a hónapban már nincs remény. Van valakinek ellentapasztalata?Tüneteim vannak, de ezek minden hónapban megvannak. Most talán erősebba mellfájdalom, az egész fáj, nem csak oldalt. Peteérés óta folyamatosak a hasszúrkák, főleg a bal oldalon.
2009. febr. 6. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ezzel kapcsolatosan nincs tapasztalatom, de a tüneteink majdnem megegyeznek. Nekem is a bal oldalon a peteérés óta szurkál a melleim viszont nem fájnak (pedig eddig mindíg szoktak) csak a bimbók egy kicsit. Ezen a héten egy kis vizes folyást én is tapasztaltam, és ugyaúgy kétségeestem mint te, ezért örülök hogy feltetted a kérdést. Akkor én nem tudtam nyugodni és a google-ba beütöttem, hogy vizes folyás és felhozott egy itteni fórumbeli kérdést ami úgy kezdődött hogy van még remény? és erről szólt. Az egyik hozzászólónak a nemvárt előtt vizes folyása volt és van is és terhes, és többek is így voltak. Tehát szerintem nincsen semmi veszve. Hiszen volt arra is példa, hogy valakinek sűrű krémes folyása volt és mégis megjött neki, tehát mindenre van példa és ellenpélda, tehát én legalábbis még reménykedem. De lehet hogy a hétvégén átvált krémesbe!! Én már inkább száraz vagyok, illteve olajos szerű.
2009. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál. Veled mi a helyzet?:) Mikkora nem várod? Mióta próbálkoztok?Mi még "csak" fél éve. Ebben a ciklusban, megnéztük a peteérésemet, az van. Tökéletes eredményeim voltak az orvos szerint. 11. napon 16 mmes tüszó, 10 mm-es nyálkahártya (kicsit ez nem sok a 11 napon?). A tüszőrepedést már nem néztük, de éreztem. Ha nem lenne, akkor az orvos látta volna az előzőek nyomait szerintem.
2009. febr. 6. 08:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ez a hetedik hónap. Ebben a hónapban szedtem clostit, rásegítésnek mert spontán is volt peteérésem. Voltam a 14. napon UH-n akkor 2 nagy tüszőm volt. a méhnyélkám 14mm-es volt, az orvos szerint ideális a beágyazódáshoz, voltam hormonvizsgálaton és annek az eredménye jó. Most hétfőn megyünk spermavizsgálatra, azt mondta az orvos, hogy addig már nem szedjem a clostit. Jövő hét kedd-szerdára nem várom. A 15 vagy a 16. napon volt peteérésem (19. napon UH-n doki látta a sárgatestet tehát a tüszők megrepedtek) utána a 20. napon csökkent a hőm 3 tizedet másnap visszaemelkedett, azóta fájt mindjárt megjövősen a hasm illetve beleszúrkál, mára ezek enyhültek. A melleim nem fájnak pedig eddig mindíg nagyon szoktak, csak a bimbók egy kicsit. Nagyon reménykedek de sokszor elkeseredek, hogy most miért sikerülne? Neked mi a tüneted?
2009. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhnyálkád vastagsága és tüsző mérete jó volt. Ha nem jön össze a baba akkor azt mondta a doki hogy erős mensi lesz.
2009. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! A tüneteim: mellérz., derékfájás, hasszúrkák, a reggeli hőmérőzést abbagagytam már, de néha esténként megszoktam mérni, ha úgy érzem. Tegnap este volt kis hőemelkedés: 37.5. Amúgy nekem is jövő hét kedd-szerda mikor nem kellene megjönnie.
2009. febr. 6. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon reménykedek. Nekem az ébredési hőm ma 37,1 volt. Remélem mindkettőnknek összejön!! Majd írd meg!!
2009. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok a jövő héten. Én is drukkolok neked nagyon.
2009. febr. 6. 09:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Ha esetleg visszanézel: nekem sajna megjött hétfőn, lassan már el is múlik. Sebaj. Fel a fejjel. Remélem Neked sikerült.
2009. febr. 13. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem is megjött, és valahogy ez most a szokottnál is jobban összetört lelkileg. Valahogy olyan kilátástalannak érzem a dolgot. Hétfőn megyek dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy milyen vizsgálatot akar. Jó lenne átjárhatóságit csinálni,plusz más napokon hormonvizsgálat mert spermavizsgálaton voltunk, eredménye a doki szerint átlagon felüli. Ebben a hónapban 2 peteérésem is volt, úgyhogy nem tudom mi a baj, azért már közeli Kaáli intézet címét is kikerestem, hátha jobban értenek hozzá.
2009. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!