Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem multhét csütörtökön...

Nekem multhét csütörtökön volt 1 spontán vetélésem. Szerintetek mikor eshetek leggyorsabban teherbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, sajnálom ami Veled történt :( mennyi idős volt a terhességed? mert ettől is függ, mikor jöhet a következő baba.
2011. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon sajnálom,ami veled történt!

Nekem 1996-ban volt egy vetélésem,10 hetes volt a babám,akkor azt mondta az orvos,hogy kb.fél év múlva újra próbálkozhatunk és 1998.07.07-én megszületett a kislányom.Kitartás,ne add fel,az orvosok segíteni fognak és egyszer te is boldog anyuka leszel!!!

2011. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7 hetes voltam és 8 évet vártunk rá hogy jöjjön.
2011. jan. 28. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( 2-3 hónapot hagyj ki most (bár nagyon nehéz) kell az a testednek is, és a lelkednek is. Utána akár azonnal is terhes lehetsz.
2011. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem hamar fog jönni,mindenki azt mondja hogy most könnyebben teherbe fogok seni
2011. jan. 28. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem volt mutet akkor mar a kovetkezo ciklusban sikerulhet. egy verzest varjatok es aztan lehet nekilatni...
2011. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. én 6 hetesen veszítettem el a babám spontán, nem kellett műtéti befejezés. a doki azt mondta ez egy erős késői menstruációnak is felfogható, gondoljak bele abba, hogy aki nem tervezi a terhességet és nem tesztelget észre sem veszi, hogy terhes volt. azt mondta, nem kell várnunk és sok siker kívánt. egy ciklust vártam, most vagyok a másodikban és várom sikerült e :) nagyon drukkolok Neked, hogy mielőbb sikerüljön.
2011. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az orovsodra hallgass, mert ő látta, látja h minden okés e. Nekem 9 hetesen állt meg a várva várt csodababánk szíve (10 év után, amikor már rég lemondtam róla, egyszer csak spontán terhes lettem), műteni is kellett, nem is egyszer, de a hat hetes kontorlon minden tökéletesen rendben volt, és csak bíztatni tudott a doki. Másnak 3 hónap v 6 hónap regenerációt mondanak.
2011. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!