Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maria Romed teszt csak akkor...

Maria Romed teszt csak akkor mutatja ki a terhességet, ha elmarad a vérzésem? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Nagyn sok rosszat olvastam erről a tesztről és érdeklődnék, hogy a pozítivat se mindig mutatja ki? Együttlét után 6,5 héttel csináltam meg a tesztet, viszont 2-szer megjött a vérzésem és a vérzés után 2 nappal csináltam meg. Azért teszteltem, mivel a fogamzásgátlót nem szedtem rendesen és fenn áll a terhesség veszélye. (függetlenül attól, hogy az van ráírva hogy az elmaradt menstruáció első napján kimutatja a terhességet, mivel minden teszt a HCG hormon jelenlétét figyeli és 6,5 hét után terhesség esetén kéne némi HCG hormonnak lenni a szervezetemben. )Ezt a két menstruációt is jobban megéreztem a kelleténél, a legutobbinál a vérzés előtt pár nappal felpuffadtam és most is a vérzés után ugyanúgy puffadt vagyok. Egyéb tünetem nincs, de már nagyon félek, hiszen annyi mindenről olvastam, hogy valaki a terhesség elején nem érzett semmit, vagy valaki 6 hónapon keresztül menstruált és hasonlók.

Előre is köszi a választ.


2011. jan. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden terheségi teszt akkor mutatja ki a babát, ha a HCg terhességi hormon átlépte a teszt mérési határértékét. Ez kb a fogantatás után két héttel szokott megtörténni, amikor a legtöbb nőnek kimarad a vérzése.


Ha nem bízol a tesztben, akkor vegyél egy másik típust, nem drágák. 6,5 héttel az aktus után már holtbiztos, hogy pozitív lesz, ha van baba. Nekem 3 héttel a fogantatás után hamarabb lett kék a testzcsík, mint a kontrollcsík.

2011. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teherbeesés topic
2011. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uff...köszi, hogy szóltál, picit félrement...:S
2011. jan. 27. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd a moderátor átteszi.
2011. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!