Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéri ovulációs tesztet venni?

Megéri ovulációs tesztet venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,sosem használtam még ilyet,de mostmár kíváncsi lettem,hogyan működik,és hát nem titok hogy jó lenne tudni,mikor a legalkalmasabb a babagyártásra koncentrálni.


Tényleg jól működnek ezek a tesztek?

Tapasztalat?


(ebben a ciklusban elvileg 28-a körül lesz pé-m,még ebben a ciklusban is megérné megvenni?)


2011. jan. 26. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
egy próbát meg ér.
2011. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megéri. Legalább megnyugtat, hogy van peteérésed, meg be tudod lőni, hogy kb. mikor van, így legközelebb már nem kell tesztelgetni. Én például azért vettem, mert középidőben mindig volt egy kis görcsölésem, és kíváncsi voltam, hogy az ovulációt érzem-e olyankor. És kiderült, hogy igen. Nekem jók a tapasztalataim. Aztán majd meglátjuk, összejött-e a babó.

Ha 28. körül lehet a peteérésed, akkor legjobb, ha holnap veszel, és este meg is csinálod.

Sok szerencsét!

2011. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri ! Én Gabrielt vettem 7 drb van benne. Szabályos a ciklusom ezért elosztottam ketté úgy hogy legeloszor is a 4-et használtm el így megtudtam hogy nekem elég a 11.napon kezdeni a tesztelést addig úgyis negatív. Nekem szépen mutat egyik hónapba 12.napon a másikba 13.napon volt szép pozitív tesztem tehát a control csík halványabb volt mint a tesztcsík a tobbi napon fordítva. Az alatta pár nap alatt mértem az alaphomérsékletemet is peteérés utáni reggelen már 37 kozelében volt tehát megemelkedett. A mi kis csodánk mégis várat magára :o(
2011. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptemberben használtam,de nekem hiába mutatta,hogy van peteérés és hiába voltunk együtt nem jött a baba.

Majd október hónapban kipróbáltam a palástfű teát és a reggeli hö mérését...és ebben a hónapban össze is jött a baba.

Igy én nem tudom mennyire haszos,nekem nem vált be,mugyan mutatta amit kell,de mégsem estem teherbe!!!

Sok sikert!!!

2011. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már olyan olcsón lehet venni ovu tesztet, hogy megéri kipróbálni. Több ismerősömnek is segített már teherbe esni. A www.ovulaciosteszt.hu oldalról már 63Ft/db áron rendelhetsz ovulációs teszteket.
2011. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azóta már szerencsére tárgytalan! :D

2011. okt. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!