Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kapott már valaki közületek...

Kapott már valaki közületek tüszőrepesztő injekciót úgy, hogy nem volt előtte stimulálva? Se closty, se más?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 26. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Én most kaptam vissza a fagyasztott embrióimat, és semmilyen stimulációt nem kaptam előtte mivel volt spontán peteérésem, de a biztonság kedvéért ilyenkor is kell tüszőrepesztő, hogy biztosan megrepedjenek tüszők.

2011. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) az igazat megvallva, nekem most van20mm es tüszőm és a párom elutazik, nem voltam stimulálva, semmi beültetés meg ilyesmi, csak már baromi régóta (nekem ez sok, tudom, hogy valaki éveket vár és becsülöm érte) 9 hónapja próbálkozunk. szerinted így is lehet? a hormon eredményeim jók...
2011. jan. 26. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem adják a dokik puszira. Másfél év után írt először a doki.Alig találtunk gyógyszertárat ahol kaptunk, két dobozzal írt 20ezer ft volt.
2011. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
van injekcióm, egy barátnőm terhes lett és maradt neki, megkaptam tőle és sok sikert kívánt. a véleményetekre és a tapasztalaitokra vagyok kíváncsi, hogy stimu nélkül is hat e :)
2011. jan. 26. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem hatott, de elég sok mindentől függ, hogy a doki beadja. Azt hiszem 18-20 mm fölöttinek kell lenni a tüszőnek, mert az alatt éretlen. Nekem hiába volt 3 db abból 2 normális méretű, 1 db 16 mm-es mégse sikerült.
2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! És neked sem volt Closty vagy egyéb kúrád előtte? Hanem csak a tüszőrepesztő?
2011. jan. 26. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nagyon nincs vele. Ha nem félsz az ilyen hormon-dolgoktól, akkor add be, ha a férjed elutazik, akkor még ennyi esélyed sem lesz. Én beadnám a helyedben.
2011. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15.31 es köszönöm a bátorítást:) azért nem félek ettől speciell, mert úgy gondolom, hogy ha nem érett úgysem repedhet meg, ha igen akkor hátha összejön a babó...ha pedig amúgy sem repedne meg, nem lesz ciszta...vagy nem jó a gondolatmenet?
2011. jan. 26. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozó.hu-n vagy egy nőgyógyász, online. Szinte azonnal válaszol a kérdésekre! Próbáld meg!

Én mint egyszerű halandó, nem gondolom hogy veszélyes lenne. Az biztos hogy nem szükséges hozzá stimuláció!

2011. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!