Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki próbálkozott hogy legyen...

Aki próbálkozott hogy legyen terhes hanyadszorra sikerült neki? Egy kis elöváladéktól meg 4 másodperctöl szinte lehetetlen ugye? (lehet nem is volt elöváladék)

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lehetetlen, én fogamzásgátló mellett lettem terhes(előirás szerint alkalmaztam),szóval ennyi esélyed neked is van rá.
2009. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kérded? én az 543-ik vagy 612-ik szeretkezés után SEM vagyok terhes, de ismerek olyant, aki az elsőtől az lett. Kicsi az esélye, de bármikor lehetsz, ha volt szexuális kapcsolatod egy férfival védekezés nélkül.
2009. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül a gyanú, hogy terhes vagy, arra egy teszt vagy orvos tud egyértelmű választ adni. Lehetne számszerűsíteni az esélyeket, hogy nem valószínű, vagy nagyon kicsi az esély. Igazából teljesen felesleges az ilyenfajta esély latolgatás , mert ha valaminek 0,1 % vagy 99 % az esélye, ha az veled történik, akkor neked pontosan 100 % lesz.
2009. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!