Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most mi lesz? Mennyi az...

Na most mi lesz? Mennyi az esély? Félhetek?

Figyelt kérdés
Petting során sperma (nem előváladék) került a nagyajkaimra,és még ott összevissza el is kenődött,beljebb is juthatott,mert későn eszméltem. Behatolás nem volt. Félidős vagyok. Terhesség?
2011. jan. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
teszt!az a tuti!
2011. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz,de még csak minimum 2-3 hét múlva,addig ideges leszek.
2011. jan. 23. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
addig figyeld a "tested"-vagy szervezeted reakcióit..sok mindent elárul, csak figyeld meg magad..cicifeszülés, menstruáció előtti alhasi pici görcsök, vagy.. vannak kalkulátorok..pl... utolsó menstruáció kell hozzá és vannak olyanok amik kimutatják hogy mikor lesz/volt a fogantatás és hogy mikorra várható a szülés
2011. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon minimális az esélye, hogy így teherbe ess, szerintem ne parázz előre, mert akkor a stressz miatt fog késni. Gondolj bele, hogy egy jó időben történt szeretkezés kb. 25-30%-al sikeres baba szempontból, nálatok meg hiányzik egyrész a kezdősebesség (szó szerint), és még a mennyiség is (viszonylag kevés hímivarsejt jut a petesejt közelébe).

Vagyis nálad az esély kb 1%, vagy annyi se.

Lehetsz szerencsétlen, akinél pont így beüt, de azért ez elég valószínűtlen.

2011. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én amondó vagyok, hogy ha még belefér idöben, vegyél be egy esemén utáni 72 órás tablettát, hogyha semmiképp nem szeretnétek babát. inkább egy tabi feleslegesen, mint egy abortusz.
2011. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne haragudj elöttem szólo, de ne áltasd ezzel az 1%-kal a kérdezöt. Elöírás szerint szedett fogamzásgátló mellett. Na, ott 1% az esély teherbeesésre!
2011. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten, hogy mennyi az esélye a nagyajakra került spermától teherbe esni. Még 1% sincs, nem én találtam ki. Persze ha ő az az egy a 100-ból, akkor neki az valóban 100% lesz, de azért ne kötekedj, ha egyszer nincs igazad.
2011. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!