Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek csak egyik...

Ha valakinek csak egyik petevezetője átjárható akkor csak akkor eshet teherbe, ha az átjárható oldalon érik meg a pete?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a megtermékenyítés a petevezetőben történik. Eddig biztos.

Az ép tudtommal átveszi a hibás összes feladatát. Tudtommal, de lehet, hogy ez csak a petefészkek működésére igaz... Meg fogja írni reméljük, aki tudja a tuttit! :)

2009. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet picit nehezebb teherbe esni, de ez sem feltétlen igaz. A barátnőmnek csak egy petefészke van, az első baba közel másfél év alatt sikerült. A második babának úgy indultak neki, hogy belekalkulálták a hosszabb várakozás időt, de elsőre sikerült nekik.
2009. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, és nem törvényszerű ugyan, de felváltva érnek a petesejtek, hol az egyik, hol a másik oldalon.

1 petevezetékkel lecsökken az esély 50%-ra, de elég az is!!!

2009. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Most akkor a hibás petevezető feladatát is átveszi az ép petevezető, vagy csak a hibás petefészek feladatát veszi át az ép petefészek? Csak, hogy biztosan érthetően kérdezzek (bele a kérdező kérdésébe.. Elnézést érte).
2009. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy van 2 egészséges petefészek és 1 működő petevezeték. Ha a jó oldalon érik a pete akkor gond nélkül átvándorol a petevezetőn és taliznak a kiskatonákkal. De ha a rossz oldalon érik, akkor felszívódik, ugyanis az elzáródott petevezetőn nem tud áthatolni. Akkor az a hónap bukta.
2009. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a petefészek ép, az tuti, csak a petevezető nem, annyira vékonyka.

Szívesen fogadok még válaszokat, és nem baj, ha valaki belekérdez, így lesz teljes a kép!:-)

2009. febr. 4. 09:09
 7/9 anonim válasza:
100%
Én most ebben a cipőben vagyok, sajnos. A jó petevezető nem veszi át a másik feladatát. Több orvos válasza az, hogy a petesejt képes a hasüregben vándorolni, tehát a rossz oldalról sem esélytelen a teherbeesés.
2009. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem mondod?

Ez akkor jó hír ránk nézve nem?

Amúgy nekem van ám már egy lányom, ha ez bíztat téged is.

2009. márc. 29. 21:06
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Apró, de jó hír:)

A természet majd eldönti.

Nekünk nincs még babánk, de már nagyon szeretnénk.

2009. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!