Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a teakeveréket lehet inni...

Ezt a teakeveréket lehet inni terhesgyanú esetén?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, de még jele sincs. Még nem mertem tesztet csinálni. Nagyon sok gyanús jel van arra, hogy terhes vagyok Méregtelenítő teakeveréket szoktam inni havonta és most hétvégén kellene kezdenem. Borsmenta, szűztea, ginseng, zöldtea keverék.
2009. febr. 3. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg az eredményt! Nem ér annyit az egész méregtelenítés, nehogy bajt csinálj! Váratlan méhösszehúzódás, vagy valami. Ne kockáztass!
2009. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szűztea miatt egyértelműen nem.
2009. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem inni. Viszont ma ittam energia italt remélem nem árthat a babának ha van. Köszönöm a válaszokat én magamtól nem mertem megcsinálni. Nekem is többet ér a baba..
2009. febr. 3. 21:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és szénsavas üdítőt kívánok, vagy szénsavas vizet, azzal nem árthatok?
2009. febr. 3. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
azzal nem. De majd később már úgy sem fogod kívánni, mert lesz elég savad a terhesség miatt. :)
2009. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!