Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 14-én volt PÉ akkor érezhet...

Ha 14-én volt PÉ akkor érezhetem ezeket a tüneteket? Biztató tünetek ezek?

Figyelt kérdés

Mindjárt megjön érzés egyfolytában(ez ma délelőtt óta van), két napja éles hirtelen fájdalmak a petefészeknél, de nem volt vészes egyáltalán, viszont a melleim nem fájnak, pedig menső előtt 5-10 nappal már mindig szoktak.

Hirtelen rámtörő pisilési inger, és vizes folyás(nem tojásfehérjés), kb két napja volt erős krémes....


2011. jan. 22. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen érezheted, a mellfájdalom pedig egyáltalán nem törvényszerű, vagy csak később lesz.Nekem volt hogy az aktuális menstruációm napján kezdtem érezni épp hogy csak, de volt olyan is, hogy még az esedékes menstruáció elött már úgy fájtak hogy hason se birtam aludni.Mindig más:)
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!